Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

epity

 

Wypełnij bezpłatnie swój PIT

  przez internet

i przekaż 1% na OPP "CANIS",

numer KRS: 0000128172

 rozlicz pit online new button

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

Malibu
(ur. )
Koteczka została znaleziona na Żoliborzu. Na ulicy łasiła się do człowieka, była ufna. Wywiad zrobiony przez karmicielkę wykazał, że jest to kotka niczyja. Karmicielka alarmowała, że jest to kotka w ciąży i trzeba ją szybko zabrać z ulicy i wysterylizować. W lecznicy okazało się, że Malibu była już sterylizowana i wykonano zabieg usunięcia przepukliny pępkowej.
Malibu jest kotką spokojną, łagodną, przymilną. Nie lubi innych kotów i trzyma się od nich z daleka. W ośrodku adopcyjnym pełnym kotów czuje się źle i marzy o nowym domu, gdzie będzie sama tylko z człowiekiem.
Galeria Malibu