Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

epity

 

Wypełnij bezpłatnie swój PIT

  przez internet

i przekaż 1% na OPP "CANIS",

numer KRS: 0000128172

 rozlicz pit online new button

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

melma8 kot kotek kocur kocurek kotka koteczka do adopcji warszawa

Melma, ur. w 2009 r. 

Melma została zabrana z zakładu karnego w Grudziądzu, gdzie była dokarmiana przez więźnia. Umówiliśmy się z działaczami w Grudziądzu, że wysterylizują oni kotki na terenie zakładu karnego. Niestety nie zrobili tego i wiosną 2009 roku 2 kotki urodziły kocięta.

W zakładzie karnym postanowili usunąć koty z terenu. Twierdzili co prawda, że mają dla kotów dobre miejsce, że przewiozą je na wieś gdzie będą dobre warunku. Nie byliśmy pewni czy koty i kocięta dobrze trafią. Postanowiliśmy zabrać stamtąd całą grupę kotów.


Należało działać szybko gdyż został wyznaczony krótki termin na zabranie kotów. Kotki wraz z kociętami zostały przewiezione do Warszawy i zamieszkały w domach zastępczych.
Melma została wysterylizowana, zaszczepiona. Początkowo przyplątała się choroba. Melma nie chciała jeść, była osłabiona. Ale dobra opieka i leczenie antybiotykowe dały dobry rezultat. Melma wkrótce doszła do siebie i stała się dużą dorodną koteczką. 

W czasie choroby dostawała dużo mięsa i smakołyków, które bardzo jej się spodobały. Stała się trochę wybredna do jedzenia. Głośno domaga się smakołyków i mięsa, które uwielbia. Jest kotką nieufną i człowieka traktuje raczej jak dostarczyciela dobrego jedzenia.
Melma toleruje inne koty ale się z nimi nie zaprzyjaźnia. Nie jest agresywna ale nie lubi głaskania. Jest nieufna i wycofuje się gdy człowiek się zbliża. Melma mruczy ale raczej na myśl o czymś smacznym do jedzenia. Jest nieagresywna dlatego istnieje możliwość, że się oswoi.

Tel.: 22-833-81-30, 693-34-99-78

 

 

Podziel się