Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

 

Pusia1strz

ur. w 2004 - Pusia - znaleziona na ul. Pułkowej

 

Pusia to radosna pudliczka   Pusia miała w sobie to coś, obok niej nie można było przejść obojętnie. Może to te wielkie piękne oczy o ufnym spojrzeniu? Pusia "przylepia" się wprost do człowieka. Pusia gotowa jest pokochać, a potrafi kochać całą sobą... Czeka na dom, czeka na miłość. Pusia jest radosna i ciekawa życia pomimo ze tyle złego ją spotkało. Sunia jest przyjazna wobec zwierząt, dzieci, ludzi... Koty ją bardzo intrygują. To radosna, niezwykle miła psinka, nie jest stworzeniem wymagającym wiele uwagi, potrzebuje tylko kontaktu z człowiekiem i dużo miłości. Uwielbia się przytulać, kocha głaskanie.

Pusia lubi zabawy i towarzystwo wszystkich, jest cudownym psem, zachowuje czystość w domu, jest usłuchana, radosna. Gorąco wita Przyjaciół . Nie narzuca się, jest delikatnym psiaczkiem z sercem na łapce, chce kochać i potrafi kochać. Szukamy dla Niej domu wśród ludzi wrażliwych, chcących zapewnić najlepsze warunki psiakowi - idealny kompan dla rodziny

Pusia jest bardzo kontaktową, grzeczną sunią. Oczywiście chce być tą jedną jedyną.

Historia Pusi

Znaleziona 21 lipca 2010 na ul. Pułkowej, leżała przy jezdni, bardzo zaniedbana. Miała skluszczone futerko. Była bardzo brudna. Kulała na tylną łapkę. Miała na sobie obrożę czarno-czerwoną (czerwona obroża była jakby nabita ćwiekami na czarną).
Została zabrana do lekarza. Nie miała temperatury, ani nie była szczególnie wygłodzona i odwodniona. Po wykonaniu prześwietlenia okazało się, że łapka wyskoczyła ze stawu biodrowego. Jest również złamana miednica z dość znacznym przesunięciem. Nie można dlatego nastawić łapki. Trwają konsultacje co do dalszego leczenia suni. Miednica będzie drutowana albo tak pozostanie (o ile ostre brzegi nie będą kaleczyły organów wewnętrznych).
Obecnie nie znamy jeszcze kosztów leczenia Pusi.
Pusia jest bardzo kontaktową, grzeczną sunią. Oczywiście chce być tą jedną jedyną.
Tel.: 22 833-81-30, 0-693-34-99-78 0-501 147 350, 022 751 33 80

 

 Pusia na pokazie mody

 

 
  Galeria Pusi