Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Mini Sklepik Fundacji

biżuteria, obrazki, kubki i drobne gadżety w cenie od 5 zł do 60 złZapraszamy do mini sklepiku Fundacji Canis, który powstał w styczniu 2015 r. w Lecznicy Weterynaryjnej Felis w Warszawie, ul. Osowska 84B (Dzielnica Grochów).

Lecznica jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-20.30, sobota 9.00-15.00, niedziela 9.00-13.00

więcej >>>

Prośba o wsparcie finansowe

wsparcie finansowe fundacja canisSzanowni Państwo,

Cały czas kupujemy karmę dla naszych zwierząt, leki, żwirek i mamy wiele potrzeb. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na te zakupy.

Przelewy prosimy kierować na rachunek bankowy Fundacji Canis: 96102010260000160201022938

Wpłaty dla Fundacji są darowizną i możecie je Państwo odliczyć od podatku rozliczając PIT za ten rok.

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę.

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

suczka Elwira - sterylizowana suczka

Elwira ur.2009 r. - znalazła dom we wrześniu 2012

elwira piesek do adopcji który znalazł dom


W lipcu 2012 biegała wraz ze swoim synkiem  na terenie działek w okolicy Piaseczna. Dokarmiane przez starsza kobietę .która myślała że pieski  przychodzą do niej gościnnie. Bardzo przyjazne,kontaktowe,łagodne,ufne pieski. Niestety,kiedy wyjeżdżała okazało się że pieski są niczyje.Nikt z działkowiczów ich nie znał.Zostały zabrane i przewiezione do domu tymczasowego pod Warszawą.

Suczka jest typowym jamnikiem,synek Kokosz  zdecydowanie pomieszany(jak na razie nie mamy zdjęcia Kokosza).

Elwira jest na pewno suczką ,która była rozpieszczana.W domu czuje się rewelacyjnie.Bez problemu wskakuje do łóżka,wskakuje na krzesła,fotele. Jest bardzo przyjazna ,uwielbia głaskanie, przy człowieku chce być cały czas. Jest sunią żywiołową ( synek Kokosz w przeciwieństwie do mamy jest ciapą ma ok.1 roku)). Elwira na podwórku biegnie za kotem kiedy kot biegnie,zawołana wraca natychmiast .W domu może spać z kotami na jednym posłaniu,wcale nie zwraca uwagi na kocie towarzystwo. Suczka może bez problemu zamieszkać z drugim pieskiem lub kotkiem.

W dniu kiedy  pieski były przywiezione do domu tymczasowego  lek.wet stwierdził że są w bardzo dobrej formie- młode , zdrowe. Nie były na poniewierce długo.
Wkrótce suczka do adopcji Elwira zostanie wysterylizowana.Rodzina która zaadoptuje Elwirę będzie miała super fajnego pieska

Zapraszamy do adopcji psów