Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Mini Sklepik Fundacji

biżuteria, obrazki, kubki i drobne gadżety w cenie od 5 zł do 60 złZapraszamy do mini sklepiku Fundacji Canis, który powstał w styczniu 2015 r. w Lecznicy Weterynaryjnej Felis w Warszawie, ul. Osowska 84B (Dzielnica Grochów).

Lecznica jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-20.30, sobota 9.00-15.00, niedziela 9.00-13.00

więcej >>>

Kalendarz Fundacji na 2018 r.

kalendarzCanis2018Już można zamawiać kalendarz na 2018!!! :) JUŻ JEST :)

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2018, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin.

1% podatku za 2016

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Od 26 listopada 2012 Fundacja Canis jest Organizacją Pożytku Publicznego.
Przeznacz 1% podatku za rok 2016 na rzecz naszych zwierząt.

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

suczka Elwira - sterylizowana suczka

Elwira ur.2009 r. - znalazła dom we wrześniu 2012

elwira piesek do adopcji który znalazł dom


W lipcu 2012 biegała wraz ze swoim synkiem  na terenie działek w okolicy Piaseczna. Dokarmiane przez starsza kobietę .która myślała że pieski  przychodzą do niej gościnnie. Bardzo przyjazne,kontaktowe,łagodne,ufne pieski. Niestety,kiedy wyjeżdżała okazało się że pieski są niczyje.Nikt z działkowiczów ich nie znał.Zostały zabrane i przewiezione do domu tymczasowego pod Warszawą.

Suczka jest typowym jamnikiem,synek Kokosz  zdecydowanie pomieszany(jak na razie nie mamy zdjęcia Kokosza).

Elwira jest na pewno suczką ,która była rozpieszczana.W domu czuje się rewelacyjnie.Bez problemu wskakuje do łóżka,wskakuje na krzesła,fotele. Jest bardzo przyjazna ,uwielbia głaskanie, przy człowieku chce być cały czas. Jest sunią żywiołową ( synek Kokosz w przeciwieństwie do mamy jest ciapą ma ok.1 roku)). Elwira na podwórku biegnie za kotem kiedy kot biegnie,zawołana wraca natychmiast .W domu może spać z kotami na jednym posłaniu,wcale nie zwraca uwagi na kocie towarzystwo. Suczka może bez problemu zamieszkać z drugim pieskiem lub kotkiem.

W dniu kiedy  pieski były przywiezione do domu tymczasowego  lek.wet stwierdził że są w bardzo dobrej formie- młode , zdrowe. Nie były na poniewierce długo.
Wkrótce suczka do adopcji Elwira zostanie wysterylizowana.Rodzina która zaadoptuje Elwirę będzie miała super fajnego pieska

Zapraszamy do adopcji psów