Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

Prośba o wsparcie finansowe

wsparcie finansowe fundacja canisSzanowni Państwo, Cały czas kupujemy karmę dla naszych zwierząt, leki, żwirek i mamy wiele potrzeb. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na te zakupy.

Przelewy prosimy kierować na rachunek bankowy Fundacji Canis: 96102010260000160201022938

Wpłaty dla Fundacji są darowizną i możecie je Państwo odliczyć od podatku rozliczając PIT za ten rok.

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę.

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

Tomek2 pies do adopcji  Tomek to młody o lśniąco czarno brązowym futerku i ciemnobrązowych, pełnych ciepła oczach. Tomek jest niedużym pomysłowym psem. Uwielbia się bawić, z innymi psami. Tomek łatwo nawiązuje kontakty z pobratymcami, świetnie się z nimi dogaduje.

Tomek do ludzi jest nieco nieśmiały, jednak po wykazaniu cierpliwości otwiera się, staje się miły, przyjacielski i kochany. Jako pies niezwykle bystry i pomysłowy, szybko się uczy, lubi naśladować pobratymców, ochoczo biega.

Tomek to dobra dusza, która pocieszy i rozrusza największego leniucha. Jest bardzo grzeczny, siada, daje łapę. Zachowuje się nienagannie. Nie brudzi, nie niszczy, nie hałasuje, świetnie chodzi na smyczy.

Jest przemiłym spragnionym pieszczot psem. Będzie świetnie czuł się zarówno w mieszkaniu w bloku, jak i w domu z ogrodem. Tomek zasługuje teraz na dom w którym otrzyma serce i miłość, której tak bardzo pragnie.