Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Mini Sklepik Fundacji

biżuteria, obrazki, kubki i drobne gadżety w cenie od 5 zł do 60 złZapraszamy do mini sklepiku Fundacji Canis, który powstał w styczniu 2015 r. w Lecznicy Weterynaryjnej Felis w Warszawie, ul. Osowska 84B (Dzielnica Grochów).

Lecznica jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-20.30, sobota 9.00-15.00, niedziela 9.00-13.00

więcej >>>

Prośba o wsparcie finansowe

wsparcie finansowe fundacja canisSzanowni Państwo,

Cały czas kupujemy karmę dla naszych zwierząt, leki, żwirek i mamy wiele potrzeb. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na te zakupy.

Przelewy prosimy kierować na rachunek bankowy Fundacji Canis: 96102010260000160201022938

Wpłaty dla Fundacji są darowizną i możecie je Państwo odliczyć od podatku rozliczając PIT za ten rok.

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę.

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

piesek do adopcji Pimpek i Plamka zamieszkały razem w grudniu 2012

Pimpek to młody nieduży psiaczek na jamniczych małych łapkach, jest tak zwanym niskopodłogowym psiakiem. Pimpek miał szczęśliwe życie przez wiele lat u boku swych właścicieli, ale pewnego dnia dziadkowie zmarli a rodzina nie chce psiaczka. Obecnie pomimo chłodów piesek zamieszkuje w letniskowym domku w chłodzie i jest dokarmiany przez sąsiadów – ale jak długo to potrwa. Pimpek jest cudownym, malutkim pieskiem który czeka na swojego człowieka, na opiekę, ciepło i dotyk. Piesek jest łagodny, spokojny, bezkonfliktowy i tolerancyjny, wesoły i pełen życia. Uwielbia spacerki, bieganie i tarzanie się w trawie. Bardzo szybko się uczy, dużo obserwuje i jest naprawdę mądrym zwierzakiem. Jest kontaktowym psem, wpatrzonym w człowieka.

Do tego radosnym i lubiącym się bawić. Jest domowym psem, nic nie niszczy, zachowuje czystość. Ładnie chodzi na smyczy. Wie co to czystość w domu. Z innymi pieskami dobrze się dogaduje. Psiaczek lgnie do człowieka i jest zawsze gotów na dawkę głaskania i przytulania. Pimpek będzie świetnym psiakiem nie zajmie dużo miejsca, przytuli się gdzieś do poduszki i będzie wiernym przyjacielem swojego nowego opiekuna. 

piesek