Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Mini Sklepik Fundacji

biżuteria, obrazki, kubki i drobne gadżety w cenie od 5 zł do 60 złZapraszamy do mini sklepiku Fundacji Canis, który powstał w styczniu 2015 r. w Lecznicy Weterynaryjnej Felis w Warszawie, ul. Osowska 84B (Dzielnica Grochów).

Lecznica jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-20.30, sobota 9.00-15.00, niedziela 9.00-13.00

więcej >>>

Kalendarz Fundacji na 2018 r.

kalendarzCanis2018Już można zamawiać kalendarz na 2018!!! :) JUŻ JEST :)

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2018, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin.

1% podatku za 2016

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Od 26 listopada 2012 Fundacja Canis jest Organizacją Pożytku Publicznego.
Przeznacz 1% podatku za rok 2016 na rzecz naszych zwierząt.

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

piesek do adopcji Pimpek i Plamka zamieszkały razem w grudniu 2012

Pimpek to młody nieduży psiaczek na jamniczych małych łapkach, jest tak zwanym niskopodłogowym psiakiem. Pimpek miał szczęśliwe życie przez wiele lat u boku swych właścicieli, ale pewnego dnia dziadkowie zmarli a rodzina nie chce psiaczka. Obecnie pomimo chłodów piesek zamieszkuje w letniskowym domku w chłodzie i jest dokarmiany przez sąsiadów – ale jak długo to potrwa. Pimpek jest cudownym, malutkim pieskiem który czeka na swojego człowieka, na opiekę, ciepło i dotyk. Piesek jest łagodny, spokojny, bezkonfliktowy i tolerancyjny, wesoły i pełen życia. Uwielbia spacerki, bieganie i tarzanie się w trawie. Bardzo szybko się uczy, dużo obserwuje i jest naprawdę mądrym zwierzakiem. Jest kontaktowym psem, wpatrzonym w człowieka.

Do tego radosnym i lubiącym się bawić. Jest domowym psem, nic nie niszczy, zachowuje czystość. Ładnie chodzi na smyczy. Wie co to czystość w domu. Z innymi pieskami dobrze się dogaduje. Psiaczek lgnie do człowieka i jest zawsze gotów na dawkę głaskania i przytulania. Pimpek będzie świetnym psiakiem nie zajmie dużo miejsca, przytuli się gdzieś do poduszki i będzie wiernym przyjacielem swojego nowego opiekuna. 

piesek