Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

epity

 

Wypełnij bezpłatnie swój PIT

  przez internet

i przekaż 1% na OPP "CANIS",

numer KRS: 0000128172

 rozlicz pit online new button

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

piesek do adopcji Pimpek i Plamka zamieszkały razem w grudniu 2012

Pimpek to młody nieduży psiaczek na jamniczych małych łapkach, jest tak zwanym niskopodłogowym psiakiem. Pimpek miał szczęśliwe życie przez wiele lat u boku swych właścicieli, ale pewnego dnia dziadkowie zmarli a rodzina nie chce psiaczka. Obecnie pomimo chłodów piesek zamieszkuje w letniskowym domku w chłodzie i jest dokarmiany przez sąsiadów – ale jak długo to potrwa. Pimpek jest cudownym, malutkim pieskiem który czeka na swojego człowieka, na opiekę, ciepło i dotyk. Piesek jest łagodny, spokojny, bezkonfliktowy i tolerancyjny, wesoły i pełen życia. Uwielbia spacerki, bieganie i tarzanie się w trawie. Bardzo szybko się uczy, dużo obserwuje i jest naprawdę mądrym zwierzakiem. Jest kontaktowym psem, wpatrzonym w człowieka.

Do tego radosnym i lubiącym się bawić. Jest domowym psem, nic nie niszczy, zachowuje czystość. Ładnie chodzi na smyczy. Wie co to czystość w domu. Z innymi pieskami dobrze się dogaduje. Psiaczek lgnie do człowieka i jest zawsze gotów na dawkę głaskania i przytulania. Pimpek będzie świetnym psiakiem nie zajmie dużo miejsca, przytuli się gdzieś do poduszki i będzie wiernym przyjacielem swojego nowego opiekuna. 

piesek