Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

epity

 

Wypełnij bezpłatnie swój PIT

  przez internet

i przekaż 1% na OPP "CANIS",

numer KRS: 0000128172

 rozlicz pit online new button

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

05132012772

Mika znalazła dom w czerwcu 2012

Młoda suczka z Wólki Kozłowskiej."Własność" człowieka nadużywającego alkohol. Karmiona  od czasu do czasu jako pies łańcuchowy. Kiedy suczka już była w widocznej ciąży została "oddana" do biednych osób zajmujących się  w miarę możliwości pomocą zwierzakom. Kiedy po przejściu 8 kilometrów z suczką na sterylizację ( suczka była na czczo) lekarz odmówił zabiegu, następne 8 km to powrót do domu piechotą ( brak pieniędzy na transport). Osoby zajmujące się pomocą suni w miarę możliwości nieśli ją na ręku aby przypadkiem z wysiłku  i zmęczenia nie poroniła. Wieczorem zadzwonił telefon, była prośba o pomoc w zoperowaniu i transporcie  Miki. Wiele osób obiecujących transport w nagłych przypadkach - m.innymi  z Wołomina ( blisko Wólki Kozłowskiej) niestety nie pomogła. Zupełny przypadek zrządził, że udało się suczkę przewieźć do Warszawy  tego samego dnia, została zoperowana i ma się  świetnie.

Super urocza dobra psinka, bardzo posłuszna i kochana. Kiedy zbliżał się czas powrotu suni na wieś było bardzo przykro- ale los był łaskawy. Miką zainteresowała  się kobieta i pokochała sunię tak że jest ogromna nadzieja że znajdzie swój wymarzony dom na całe życie.Do momentu spisania umowy adopcyjnej (czwartek) pozostaje w lecznicy. W tym czasie jest wyprowadzana na spacer  2 razy dziennie przez osobę zainteresowaną jej adopcją.