Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Mini Sklepik Fundacji

biżuteria, obrazki, kubki i drobne gadżety w cenie od 5 zł do 60 złZapraszamy do mini sklepiku Fundacji Canis, który powstał w styczniu 2015 r. w Lecznicy Weterynaryjnej Felis w Warszawie, ul. Osowska 84B (Dzielnica Grochów).

Lecznica jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-20.30, sobota 9.00-15.00, niedziela 9.00-13.00

więcej >>>

Prośba o wsparcie finansowe

wsparcie finansowe fundacja canisSzanowni Państwo,

Cały czas kupujemy karmę dla naszych zwierząt, leki, żwirek i mamy wiele potrzeb. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na te zakupy.

Przelewy prosimy kierować na rachunek bankowy Fundacji Canis: 96102010260000160201022938

Wpłaty dla Fundacji są darowizną i możecie je Państwo odliczyć od podatku rozliczając PIT za ten rok.

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę.

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

foks2

ur. 2007

W nowym domu Fosk otrzymał nowe imię Nero. Zamieszkał z Anią i swoją nową siostrzyczką Daszą (też foksterier, wysterylizowana). Piesek bardzo szybko zaadoptował się nowych warunkach. Z Daszą nie było żadnych konfliktów. W dniu adopcji zostało wystrzyżona jego zniszczona sierść i piesek bardzo wyprzystojniał. Jest bardzo grzecznym pieskiem, a co najważniejsze coraz bardziej zaprzyjaźnia się z Daszą.

Został znaleziony błąkający się po ulicy. Został zgłoszony aby zabrać go do schroniska. Na szczęście nie trafił tam. Był bardzo zaniedbany - zaniedbane futru. zapchlony. Bardzo miły do ludzi. W konflikty wchodzi z niektórymi samcami.

Foks znalazł dom w styczniu 2011.

Zdjęcia Foksa/Nerusia z czerwca 2012Wyjaśnienie do filmiku
Piesek nie jest odpychany w tym momencie ponieważ nie wolno mu wchodzić na łóżko, lecz dlatego że bardzo zaczepiał suczkę Daszę która ma pękniętą panewkę kości biodrowej i zabronione ma nadwyrężanie łapki. Jako że psiak był bardzo zainteresowany zabawą mogło by to bardzo zaszkodzić suni. Osobiście nakręcałam filmik tak że zaręczam że piesek nie jest krzywdzony Nero jest wciągany na łóżko kiedy nie ma Daszy ale wtedy nie chce .U Ani pieski mają jak w raju, cały czas dostajemy fotki jak leży rozłożony do góry brzuchem-a tak na pewno nie zachowują się pieski zestresowane.