Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

Prośba o wsparcie finansowe

wsparcie finansowe fundacja canisSzanowni Państwo, Cały czas kupujemy karmę dla naszych zwierząt, leki, żwirek i mamy wiele potrzeb. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na te zakupy.

Przelewy prosimy kierować na rachunek bankowy Fundacji Canis: 96102010260000160201022938

Wpłaty dla Fundacji są darowizną i możecie je Państwo odliczyć od podatku rozliczając PIT za ten rok.

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę.

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

kaja6

Zamieszkała w przytulnym mieszkanku na Gocławiu z Irminą.

Na początku była dość nieśmiała, ale wyglądało na to że nowy dom bardzo jej się spodobał. Zwiedzała nowe konty. Bardzo chciala na ręce do swojej nowej pani.Wzięta na ręce wtuliła się i spała. Zapewne poczuła się bardzo bezpiecznie.

(wiadomosc z 17 lutego 2011) A dla informacji dodam, że Kaja chowa się bardzo dobrze, żywa, zwariowana i chętnie rozrabia:)
Bardzo towarzyska niekiedy, aż za bardzo bo biegnie do każdego człowieka i psiaka więc muszę uważać bo nie każdy bywa łagodny, ale smycz ją ogranicza w tych radosnych zapędach. Moja rodzina rozkochana, a psiak moich rodziców i ona to wielka  przyjaźń, szaleństwa że hoho a ona robi z nim co chce włącznie z wyjmowaniem wszystkiego mu z pyska, co on znosi z wielką cierpliwością, bywało że spali  razem w jednym posłaniu - jego oczywiście bo cudze zawsze dla niej lepsze :).
Daje mi ogromną radość i mam nadzieję, że ona jest tak samo ze mną szczęśliwa jak ja z nią.