Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Mini Sklepik Fundacji

biżuteria, obrazki, kubki i drobne gadżety w cenie od 5 zł do 60 złZapraszamy do mini sklepiku Fundacji Canis, który powstał w styczniu 2015 r. w Lecznicy Weterynaryjnej Felis w Warszawie, ul. Osowska 84B (Dzielnica Grochów).

Lecznica jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-20.30, sobota 9.00-15.00, niedziela 9.00-13.00

więcej >>>

Kalendarz Fundacji na 2018 r.

kalendarzCanis2018Już można zamawiać kalendarz na 2018!!! :) JUŻ JEST :)

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2018, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin.

1% podatku za 2016

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Od 26 listopada 2012 Fundacja Canis jest Organizacją Pożytku Publicznego.
Przeznacz 1% podatku za rok 2016 na rzecz naszych zwierząt.

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

Uwaga
  • JW_SIG_PRG

kotki5

ur.05.2008

Koteczka zabrana została z piwnicy,gdzie pojawiła się nagle z małą córeczką Bibi. W piwnicy nie ma okienek a koteczka jest super miła. Nie ma wątpliwości, że koteczka tuż przed Świętami Bożego Narodzenia 2010r wraz z kociakiem została  wyniesiona z domu. Ktoś wystawiał do piwnicy mleko i serek - prawdopodobnie p.Wyrzut Sumienia, bo któż inny  wiedział by o nich. Po kilku dniach zgłoszona została przez członka wspólnoty budynku do Zarządu budynku prośba o usunięcie kotów z piwnicy. Jest to "zwykła historia" jak powiększa się ilość bezdomnych kotów.

 Zaraz po zabraniu z piwnicy  koteczka wraz z maleństwem została przebadana przez weta. Była podziębiona z lekkim stanem pogorączkowym, była chudziutka, w uszach miała początki świerzbu, w oczach była trzecia powieka. Była czysta, nie miała pcheł.

 

Na szczęście Nila nie trafiła ze swoim maleństwem na ulicę ani do schroniska. Jest bezpieczna , ma ciepło , nie jest głodna, bardzo pragnie obecności człowieka, uwielbia głaskanie, ślicznie mruczy i ugniata poduszkę. Jest śliczną szara koteczką o uroczym czarnym nosku.

Została odrobaczona,już po kilku dniach minął wilczy apatyt, Nila ładnie się zaokrągliła. Wkrótce zostanie zaszczepiona i wysterylizowana.

Nila znalazła dom w styczniu 2011

 koteczka zamieszkała w domu na całe swoje życie z Dorotą,Danielem,Małgosią oraz dwiema kocimi rezydentkami.Nila natychmiast poczuła sie szczęśliwa .Bardzo była zainteresowana nowym otoczeniem,bardzo chciała być głaskana.Spacerowała z dumnie podniesionym ogonkiem.Natychmiast zaakceptowała nowy dom.

 

Witam.
Nila już sie u nas zadomowiła na dobre-)). biega za nami i domaga sie głaskania.zwiedziła juz całe mieszkanie, mruczy głośno .mogę przy niej odkurzać, używać miksera, a ona spi spokojnie i niczego sie nie boi. Brzuszek bardzo ładny, niema zaczerwienienia ani żadnych niepokojących zmian. cały dzień jest miziana i głaskana. Na początku z kotkami było kiepsko bo bardzo na nie fuczała, ale z dnia na dzień jest coraz lepiej, dzisiaj nawet spały obok siebie.je bardzo ładnie,mąż nawet nosi ja na rekach, jedyne czego nielubi to dotykania uszu( pewnie po czyszczeniu), i dotykania końcówek łapek. Jak Nila śpi córka zaraz sie obok niej kładzie i ja mila i dotyka a ona mruczy i sie przeciąga. Zaraz wyslemy fotki
bardzo sie cieszymy ze Nila jest z nami.
Pozdrawiamy (5 luty 2011)

 

Galeria Nili

{gallery}psyikoty/kot2010_nila{/gallery}

Galeria Nili i Bibi

{gallery}psyikoty/kot2010_nilaibibi{/gallery}