Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

epity

 

Wypełnij bezpłatnie swój PIT

  przez internet

i przekaż 1% na OPP "CANIS",

numer KRS: 0000128172

 rozlicz pit online new button

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

Uwaga
  • JW_SIG_PRG

kotki5

ur.05.2008

Koteczka zabrana została z piwnicy,gdzie pojawiła się nagle z małą córeczką Bibi. W piwnicy nie ma okienek a koteczka jest super miła. Nie ma wątpliwości, że koteczka tuż przed Świętami Bożego Narodzenia 2010r wraz z kociakiem została  wyniesiona z domu. Ktoś wystawiał do piwnicy mleko i serek - prawdopodobnie p.Wyrzut Sumienia, bo któż inny  wiedział by o nich. Po kilku dniach zgłoszona została przez członka wspólnoty budynku do Zarządu budynku prośba o usunięcie kotów z piwnicy. Jest to "zwykła historia" jak powiększa się ilość bezdomnych kotów.

 Zaraz po zabraniu z piwnicy  koteczka wraz z maleństwem została przebadana przez weta. Była podziębiona z lekkim stanem pogorączkowym, była chudziutka, w uszach miała początki świerzbu, w oczach była trzecia powieka. Była czysta, nie miała pcheł.

 

Na szczęście Nila nie trafiła ze swoim maleństwem na ulicę ani do schroniska. Jest bezpieczna , ma ciepło , nie jest głodna, bardzo pragnie obecności człowieka, uwielbia głaskanie, ślicznie mruczy i ugniata poduszkę. Jest śliczną szara koteczką o uroczym czarnym nosku.

Została odrobaczona,już po kilku dniach minął wilczy apatyt, Nila ładnie się zaokrągliła. Wkrótce zostanie zaszczepiona i wysterylizowana.

Nila znalazła dom w styczniu 2011

 koteczka zamieszkała w domu na całe swoje życie z Dorotą,Danielem,Małgosią oraz dwiema kocimi rezydentkami.Nila natychmiast poczuła sie szczęśliwa .Bardzo była zainteresowana nowym otoczeniem,bardzo chciała być głaskana.Spacerowała z dumnie podniesionym ogonkiem.Natychmiast zaakceptowała nowy dom.

 

Witam.
Nila już sie u nas zadomowiła na dobre-)). biega za nami i domaga sie głaskania.zwiedziła juz całe mieszkanie, mruczy głośno .mogę przy niej odkurzać, używać miksera, a ona spi spokojnie i niczego sie nie boi. Brzuszek bardzo ładny, niema zaczerwienienia ani żadnych niepokojących zmian. cały dzień jest miziana i głaskana. Na początku z kotkami było kiepsko bo bardzo na nie fuczała, ale z dnia na dzień jest coraz lepiej, dzisiaj nawet spały obok siebie.je bardzo ładnie,mąż nawet nosi ja na rekach, jedyne czego nielubi to dotykania uszu( pewnie po czyszczeniu), i dotykania końcówek łapek. Jak Nila śpi córka zaraz sie obok niej kładzie i ja mila i dotyka a ona mruczy i sie przeciąga. Zaraz wyslemy fotki
bardzo sie cieszymy ze Nila jest z nami.
Pozdrawiamy (5 luty 2011)

 

Galeria Nili

{gallery}psyikoty/kot2010_nila{/gallery}

Galeria Nili i Bibi

{gallery}psyikoty/kot2010_nilaibibi{/gallery}