Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

epity

 

Wypełnij bezpłatnie swój PIT

  przez internet

i przekaż 1% na OPP "CANIS",

numer KRS: 0000128172

 rozlicz pit online new button

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę


Bakszysz
(ur. w 2009)
Pewnego dnia pojawił się w nadwornej kociej stołówce, ładny czarny kociak, wyglądający na bardzo zadbanego. Od tego dnia zaczął pojawiać się systematycznie. Tak też dorastał.
Kocurek dojrzał i został wzięta do kastracji. Okazało się, że jest łagodnym kocurkiem. Został odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany.
Jest kotem ogromnie przymilnym, spokojnego charakteru. Bardzo garnie się do ludzi, trąca łebkiem, wywraca się do góry brzuszkiem aby go głaskać. Na inne koty nie zwraca uwagi. W ośrodku adopcyjnym początkowo był trochę nieśmiały ale wkrótce się zadomowił i zaaklimatyzował. Jest tak cichy i spokojny, że inne koty w ogóle nie zauważyły, że przybył "nowy".

Bakszysz znalazł dom w marcu 2010. Zamieszkał u miłej rodziny z dwojgiem dzieci. Od razu się zadomowił. Na początku nie chciał wyjść z transportera ale gdy przełożyliśmy go do nowego koszyka zaczął się rozkładać do głaskania, pokazywać brzuszek. W ciągu kolejnych dni całkowicie się zadomowił.
Galeria Bakszysza

Zdjęcia Bakszysza z adopcji