Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

Prośba o wsparcie finansowe

wsparcie finansowe fundacja canisSzanowni Państwo, Cały czas kupujemy karmę dla naszych zwierząt, leki, żwirek i mamy wiele potrzeb. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na te zakupy.

Przelewy prosimy kierować na rachunek bankowy Fundacji Canis: 96102010260000160201022938

Wpłaty dla Fundacji są darowizną i możecie je Państwo odliczyć od podatku rozliczając PIT za ten rok.

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę.

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

pies2

Bobik - ur. w 2007 r

'Namierzony" został przy okazji śledzenia miejsca pobytu Markiza. To właśnie Bobik wziął go pod swoją opiekę, mimo iż jest dużo mniejszy (waży ok.4 kg). Bawiły się razem rewelacyjnie, niestety ze względu na brak miejsca i stan zdrowia zabrany został tylko Markiz.

Bobik jest ślicznym długowłosym kundelkiem. Lgnie mocno do ludzi, głaskany mocno wtula się w człowieka, swoimi nad wyraz mądrymi oczami prosi - pokochaj mnie! Przybłąkał się do miejsca, w którym obecnie przebywa, jesienią zeszłego roku. Na pewno będzie najwierniejszym z wiernych i oddanym swojemu Panu. Tak bardzo pragnie spędzić nadchodzącą zimę w ciepłym domu.

Może zamieszkać z innym pieskiem lub kotkiem. Jest pozbawiony agresji. Mimo iż jest małym spokojnym i bardzo miłym pieskiem, zaczyna przeszkadzać niektórym osobom. Ponieważ zwolennicy wpuszczają psinkę a klatkę schodową aby się ogrzał, nie wszystkim to się podoba. Bobik został odpchlony i odrobaczony.

Mieszka na dworze, idzie zima, jest niczyj, rozpaczliwie pragnie domu !!! Jeśli nie możesz przygarnąć Bobika porozmawiaj ze znajomymi, przyjaciółmi, może im się uda znaleźć kochający dom dla malucha.

Bobik znalazł dom 28 listopada 2010.