salsa1

Malutka Salsa znalazła dom na całe piesekowe życie i zamieszkała na Mokotowie z Wiolettą, Robertem, Danielem i Filipem.Bardzo spodobało się Salsie nowe miejsce zamieszkania, zachowywała się tak jak by była tam od zawsze.
Mądrusia bardzo szybko zorientowała się gdzie co jest. Ponieważ nie może jeszcze wychodzić na spacery ( dopiero minął tydzień od pierwszego szczepienia), szybciutko zorientowała się że należy załatwiać się na podkłady. Z apetytem zjadła pierwsze gotowane danie.kolejne również. Noc spędziła przytulona do swojej pani. 
Niestety zdjęcia są zamazane ale nie sposób było zrobić nie poruszone, Malutka Salsa była zbyt zaciekawiona nowym otoczeniem i nie możliwym było aby była bez ruchu więcej niż pół sekundy😉.

slasa 1

 

 

 

Salsa ur.03.2017r.

Tel.W sprawie adopcji 693349978

Jest szczeniaczkiem o białym umaszczeniu w łatki na zgrabnych wysokich łapkach, z uroczymi na pół stojącymi uszami, gdy wyrośnie będzie małym pieskiem. Tak jak przystało na jej imię sunia jest pełna energii. Lubi kontakt z człowiekiem, pieszczoty sprawiają wiele frajdy. Potrafi chodzić na smyczy. Jej hobby to ganianie za piłeczkami i spacerki, ale nie odmawia tez leżenia na kanapie. Jest kochanym stworzonkiem, sunią bardzo łagodną, przesympatyczną, kochającą ludzi. To typowy rodzinny psiak, domowy pupilek. Akceptuje bez problemu inne psy i koty z którymi dzieli dom tymczasowy. Salsa to przyjaciel całego świata. Bez problemu zadomowi się w każdej rodzinie. Jest łagodna, towarzyska. Od pierwszych chwil w domu tymczasowym czuła się jak u siebie, niczego się nie bała, nową dla niej sytuację przyjmowała z zaciekawieniem, do każdego podchodzi śmiało, machając przy tym ogonkiem. Salsa to cudowne psie dziecko które szuka wspaniałego domu pełnego miłości. Tel Ewa 501 147 350

 


Aktualności

Tobiaszek znalazł dom

tobiaszek

Czarek - kot po wypadku znalazł dom

czarek2018 1

Amorka znalazła dom

Suczka Amorka została wzięta rok temu z miejsca gdzie jej przyszłość była bardzo niewiadoma a właściwie jako wówczas lękliwa sunia rodziła by szczeniaczki na poniewierkę ,gdzieś w norze na wsi lub w lesie. Nie potrafiła chodzić na smyczy, nie podchodziła do człowieka ale była łagodna , nie gryzła kiedy była wzięta na ręce.

Dobrywet

Polecamy całodobową lecznicę weterynaryjną Dobrywet w Bobrowcu pod Piasecznem, która posiada Ośrodek Rehabilitacji zwierząt z możliwością zakwaterowania pacjenta na cały okres terapii. 

Zabiegi: 

Hydroterapia (bieżnia wodna), akupunktura, laseroterapia, sonoterapia, magnetoterapia, elektroterapia i inne.

Kontakt: tel.: 796-44-11-29

Zapraszamy. 

http://dobrywet.com/index.php/rehabilitacja

Facebook Dobry Wet

Fleksi znalazła dom

suczka Fleksi

Podziękowanie za Ustronalia 2018

DSCN7366 miniPodziękowanie

Fundacja Opieki nad Zwierzętami CANIS składa bardzo serdeczne podziękowanie Radzie Mieszkańców Domu Studenckiego Politechniki Warszawskiej, wolontariuszom oraz wszystkim studentom za zorganizowanie i przeprowadzenie imprezy: USTRONALIA 2018 - "Tam i bez powrotu", która odbyła się pod koniec maja 2018 r., w czasie której odbyła się loteria charytatywna, w wyniku której zwierzaki w naszej Fundacji otrzymały wsparcie finansowe.

Byliśmy osobiście odebrać darowiznę, z przedstawicielami Fundacji Canis były pieski Sara, Markiz, Diego i Malutek. Głaskania było co nie miara i 1.5 godziny przeminęło nie wiadomo kiedy.

Raz jeszcze Wielkie Dzięki !!!!

Frotka znalazła dom

frotka1

Suczka Plamka znalazła dom

plamka

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Fundacja Opieki nad Zwierzętami Canis

Fundacja Opieki nad Zwierzętami CANIS

działa na terenie Warszawy na rzecz bezdomnych zwierząt, głównie kotów, została założona 15 lipca 1992 r. przez Danutę Skarbek. Powstała z potrzeby niesienia pomocy niechcianym,
zagubionym, wyrzucanym zwierzętom; w odpowiedzi na stale pogarszające się warunki ich bytowania w mieście. Więcej >>>


Tel.: 22 833-81-30, 693-34-99-78
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Grafiki rysunkowe są autorstwa Macieja Jezierskiego
Zdjęcia zwierząt wykonali: Danuta Skarbek, Ewa Gontarek, Małgorzata Jaskłowska, Mariusz Pietroń
Webdesign, grafika i administracja serwisu: Małgorzata Jaskłowska

 

sklepbaner

 
 
 
 

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 95 gości oraz 0 użytkowników.

Na blogu Fundacji Canis znajdziesz aktualności i wiele porad.
Zachęcamy osoby, które adoptowały od nas psy i koty do dzielenia się wiadomościami o swoich pupilach na naszym blogu.

Canis Fundacja<