Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

epity

 

Wypełnij bezpłatnie swój PIT

  przez internet

i przekaż 1% na OPP "CANIS",

numer KRS: 0000128172

 rozlicz pit online new button

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

felek1

Kocurek odszedł w lutym 2012

kocurek ur.06.2010
Felek został znaleziony nad stawami we Włochach . Zagoniony na drzewo przez psy , przesiedział ponad dobę na wiotkiej gałęzi drzewa . Był bardzo przerażony, nie umiał sam zejść na ziemię , na dodatek był dziobany przez kawki, które broniły swoich gniazd z pisklakami. Przy pomocy alpinisty zdjęto nieboraka z drzewa, okazał się ślicznym kociakiem .

U weterynarza po oględzinach okazało się, że kociak ma odklejone rogówki i siatkówki w obu oczach. Po przeprowadzeniu wszelkich zabiegów pielęgnacyjnych ( zakraplanie oczu , wizyty u lekarza ) kotek widzi , ale wciąż nie wyraźnie – rozpoznaje kształty i światło – jak przez zaparowana szybę . Mimo to jest bardzo wesoły , uwielbia się bawić , przytulać , wchodzi na kolana , głośno mruczy – jak każdy młody kot .
Kotek został wysterylizowany , zaszczepiony. 

 

Co do charakteru , Felek jest zabawnym , wesołym kotkiem . Bardzo lubi się bawić zarówno zabawkami , jak i z ludźmi . Uwielbia głaskanie i przytulanie , chętnie podchodzi żeby go pogłaskać . Z kazdym dniem jest coraz bardziej śmiały i odważny .

Lubi zabawe z innymi zwierzetami - kotami , a nawet z psem.

Felek jest niewidomy i ma nosicielstwo kociej białaczki.