Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

epity

 

Wypełnij bezpłatnie swój PIT

  przez internet

i przekaż 1% na OPP "CANIS",

numer KRS: 0000128172

 rozlicz pit online new button

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

kotka Martusia

Ur. w 2004

Klasyczna piękność, koteczka znaleziona na Bielanach, przy jednym z hipermarketów, gdzie koczowała od tygodnia pod drzewem, na ziemi, bez żadnego schronienia. Miała ustawione miseczki z karmą, wodą i mlekiem.

Nie oddalała się stamtąd na krok. Być może czekała na osobę, która ją tam zostawiła i może potraktowała to miejsce jak azyl, gdzie przynajmniej miała co jeść.

Kiedy wolontariuszka pojechała na to miejsce, kicia bez zastanowienia weszła do samochodu, usiadła na siedzeniu i nie zamierzała wychodzić.

Martusia była bardzo zabiedzona, zarobaczona, miała wyleniałe futerko, połamane zęby, świeżb w uszach. Była przeziębiona (krtań, tchawica) i miała lekki stan podgorączkowy. Jedno uszko ma pomarszczone, co wskazuje na wysuszony krwiak. Mogła być kiedyś mocno uderzona w ucho przez człowieka, lub samochód.

Puchatka jest bardzo miłą kicią, niesamowitą pieszczochą. Troszeczkę lęka się piesków i dużej liczby kotów, ale jest bardzo grzeczna. Na widok człowieka mruczy i kładzie się do góry brzuszkiem - zresztą prześlicznym, rudawym! Można ją dopieszczać kiedy się chce i głaskać bez końca. Zawsze jest chętna do przytulania. Absolutnie nie jest kłopotliwa, wręcz przeciwnie: tak spokojna i cicha, że można zapomnieć o jej obecności.

Prawdopodobnie na skutek poniewierki, jaką przeszła w swoim życiu, pragnie już tylko ciepła, spokoju, pełnej miski i ukochanego człowieka. To prawdziwy koci ideał!


Martusia znalazla dom w marcu 2011.

Martusia w 2012

 
Galeria Martusi


  

Podziel się