Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Mini Sklepik Fundacji

biżuteria, obrazki, kubki i drobne gadżety w cenie od 5 zł do 60 złZapraszamy do mini sklepiku Fundacji Canis, który powstał w styczniu 2015 r. w Lecznicy Weterynaryjnej Felis w Warszawie, ul. Osowska 84B (Dzielnica Grochów).

Lecznica jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-20.30, sobota 9.00-15.00, niedziela 9.00-13.00

więcej >>>

Prośba o wsparcie finansowe

wsparcie finansowe fundacja canisSzanowni Państwo,

Cały czas kupujemy karmę dla naszych zwierząt, leki, żwirek i mamy wiele potrzeb. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na te zakupy.

Przelewy prosimy kierować na rachunek bankowy Fundacji Canis: 96102010260000160201022938

Wpłaty dla Fundacji są darowizną i możecie je Państwo odliczyć od podatku rozliczając PIT za ten rok.

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę.

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

jacek-franek-femka koty do adopcji

Kotka Femka - jedna z 17

Porzucona wraz całą 17-to  "osobową "kocią rodziną.Była młodziutką 6-cio miesięczną kocią ,bardzo zaineresowana obenością człowieka.Kiedy się do niej mówiło przeważnie odpowiadała delikatnie pomiałkując,patrzyła prosto w oczy tak jak by prosiła o pomoc.Została zabrana do piwnicznego kociego azylu ,gdzie przebywała rok,obecnie przeniesiona jest do innego domu tymczasowego,gdzie spędza więcej czasu z człowiekiem w mniejszyn zagęszczeniu.Przebywa tam z kocurkiem Iwanem,którego uwielbia i kocurkiem Puckiem.Niestey z przyczyn rodzinnych kotki będą musiały niedługo wrócić do azylu piwnicznego.Jeżeli ktoś zaadoptuje Femkę i Iwana będzie szczęśliwym posiadaczem dwóch szczęśliwych kotów

 

ur.01.2010 .Koteczka była cięzarna kiedy
została przyniesiona do hotelu- rodziła ,kociaki były uśpione-Tak zdecydowała uwczesna opiekunka.Koteczka jest bardzo miła,grzeczna.Lubi towarzystwo innych kotków-zawsze widziałam że któryś z bardziej płochliwych towarzyszy niedoli przytula sie do kici.jest duże prawdopodobieństwo że jest siostrą Kefi.Poczatkowo niesmiała,mimo to mozna wziąść ją na ręce,nie wyrywa się ,nie fuka.Bardzo lubi sie bawić, bardzo lubi być głaskana.Jeżeli dostanie szansę na dalsze godne życie-pokocha całym sercem.
 

Podziel się