Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Mini Sklepik Fundacji

biżuteria, obrazki, kubki i drobne gadżety w cenie od 5 zł do 60 złZapraszamy do mini sklepiku Fundacji Canis, który powstał w styczniu 2015 r. w Lecznicy Weterynaryjnej Felis w Warszawie, ul. Osowska 84B (Dzielnica Grochów).

Lecznica jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-20.30, sobota 9.00-15.00, niedziela 9.00-13.00

więcej >>>

Kalendarz Fundacji na 2018 r.

kalendarzCanis2018Już można zamawiać kalendarz na 2018!!! :) JUŻ JEST :)

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2018, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin.

1% podatku za 2016

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Od 26 listopada 2012 Fundacja Canis jest Organizacją Pożytku Publicznego.
Przeznacz 1% podatku za rok 2016 na rzecz naszych zwierząt.

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

jacek-franek-femka koty do adopcji

Kotka Femka - jedna z 17

Porzucona wraz całą 17-to  "osobową "kocią rodziną.Była młodziutką 6-cio miesięczną kocią ,bardzo zaineresowana obenością człowieka.Kiedy się do niej mówiło przeważnie odpowiadała delikatnie pomiałkując,patrzyła prosto w oczy tak jak by prosiła o pomoc.Została zabrana do piwnicznego kociego azylu ,gdzie przebywała rok,obecnie przeniesiona jest do innego domu tymczasowego,gdzie spędza więcej czasu z człowiekiem w mniejszyn zagęszczeniu.Przebywa tam z kocurkiem Iwanem,którego uwielbia i kocurkiem Puckiem.Niestey z przyczyn rodzinnych kotki będą musiały niedługo wrócić do azylu piwnicznego.Jeżeli ktoś zaadoptuje Femkę i Iwana będzie szczęśliwym posiadaczem dwóch szczęśliwych kotów

 

ur.01.2010 .Koteczka była cięzarna kiedy
została przyniesiona do hotelu- rodziła ,kociaki były uśpione-Tak zdecydowała uwczesna opiekunka.Koteczka jest bardzo miła,grzeczna.Lubi towarzystwo innych kotków-zawsze widziałam że któryś z bardziej płochliwych towarzyszy niedoli przytula sie do kici.jest duże prawdopodobieństwo że jest siostrą Kefi.Poczatkowo niesmiała,mimo to mozna wziąść ją na ręce,nie wyrywa się ,nie fuka.Bardzo lubi sie bawić, bardzo lubi być głaskana.Jeżeli dostanie szansę na dalsze godne życie-pokocha całym sercem.
 

Podziel się