Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

Prośba o wsparcie finansowe

wsparcie finansowe fundacja canisSzanowni Państwo, Cały czas kupujemy karmę dla naszych zwierząt, leki, żwirek i mamy wiele potrzeb. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na te zakupy.

Przelewy prosimy kierować na rachunek bankowy Fundacji Canis: 96102010260000160201022938

Wpłaty dla Fundacji są darowizną i możecie je Państwo odliczyć od podatku rozliczając PIT za ten rok.

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę.

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

dary 01 2014 3Dary dla zwierząt

W dniu 05 stycznia 2014 r. Ania Kosicka wraz z rodzicami i młodszymi braćmi przywiozła do Fundacji zebrane przez nią dary dla zwierzaków. Ania uczy się w czwartej klasie w trybie Edukacji Domowej. Ta młoda działaczka na rzecz zwierząt jest wybitnie utalentowana pod każdym względem i ma ogromne, złote serce!

W listopadzie 2013 r. samodzielnie wyszukała w internecie organizację, której podopiecznym pragnęła pomóc. Porozwieszała zrobione wcześniej własnoręcznie plakaty z apelem o dary dla zwierzaków. Rozmawiała również z właścicielami sklepów apelując o wsparcie. Oczywiście bardzo dużym wsparciem i pomocą w zbiórce zasłużyli się także rodzice Ani, bez których akcja nie byłaby możliwa.

Z przyniesionych darów zwierzaki były ogromnie zachwycone, Ania osobiście poczęstowała smakołykami psiaki Sarę i Markiza, kotki bardziej nieśmiałe niestety nie uczestniczyły bezpośrednio w przyjęciu darowizny, ale oczywiście po wyjściu darczyńców bardzo były zainteresowane pysznościami.

Bardzo serdecznie dziękujemy Ani za wytrwałość i gorące serce dla zwierzaków, także dziękujemy za pomoc i wsparcie jej rodzicom. Dzięki nim futrzaki mają wyjątkowoą frajdę ze smakowitości, których na co dzień nie dostają.

 

Przyniesione dary to:

* sucha karma dla psów - 12,5kg (sucha karma na wagę i w opakowaniach, smakołyki, próbki)

* mokra karma dla psów - 2.5 kg (saszetki, kiełbaski)

* sucha karma dla kota (sucha karma na wagę i w opakowaniach,próbki,smakołyki) Mokra karma dla kota 0.72kg (saszetki)

* ryż - 6 kg

* sianko - 1 kg

* ręczniki duże - 3 szt.

* duże poduszki - 2 szt.

* duża kołdra - 1 szt.

Podziel się

Aktualności

Czarek - kot po wypadku znalazł dom

czarek2018 1

Więcej…

Amorka znalazła dom

Więcej…

Dobrywet

Polecamy całodobową lecznicę weterynaryjną Dobrywet w Bobrowcu pod Piasecznem, która posiada Ośrodek Rehabilitacji zwierząt z możliwością zakwaterowania pacjenta na cały okres terapii. 

Zabiegi: 

Hydroterapia (bieżnia wodna), akupunktura, laseroterapia, sonoterapia, magnetoterapia, elektroterapia i inne.

Kontakt: tel.: 796-44-11-29

Zapraszamy. 

http://dobrywet.com/index.php/rehabilitacja

Facebook Dobry Wet

Fleksi znalazła dom

suczka Fleksi

Więcej…

Podziękowanie za Ustronalia 2018

DSCN7366 miniPodziękowanie

Fundacja Opieki nad Zwierzętami CANIS składa bardzo serdeczne podziękowanie Radzie Mieszkańców Domu Studenckiego Politechniki Warszawskiej, wolontariuszom oraz wszystkim studentom za zorganizowanie i przeprowadzenie imprezy: USTRONALIA 2018 - "Tam i bez powrotu", która odbyła się pod koniec maja 2018 r., w czasie której odbyła się loteria charytatywna, w wyniku której zwierzaki w naszej Fundacji otrzymały wsparcie finansowe.

Byliśmy osobiście odebrać darowiznę, z przedstawicielami Fundacji Canis były pieski Sara, Markiz, Diego i Malutek. Głaskania było co nie miara i 1.5 godziny przeminęło nie wiadomo kiedy.

Raz jeszcze Wielkie Dzięki !!!!

Więcej…

Frotka znalazła dom

frotka1

Więcej…
 

Fundacja Opieki nad Zwierzętami Canis

Fundacja Opieki nad Zwierzętami CANIS działa na terenie Warszawy na rzecz bezdomnych zwierząt, głównie kotów, została założona 15 lipca 1992 r. przez Panią Danutę Skarbek.

Powstała z potrzeby niesienia pomocy niechcianym, zagubionym, wyrzucanym zwierzętom oraz w odpowiedzi na stale pogarszające się warunki ich bytowania w mieście.


Tel.: 22 833-81-30, 693-34-99-78
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Grafiki rysunkowe są autorstwa Macieja Jezierskiego
Zdjęcia zwierząt wykonali: Danuta Skarbek, Ewa Gontarek, Małgorzata Jaskłowska, Mariusz Pietroń
Webdesign, grafika i administracja serwisu: Małgorzata Jaskłowska

 

sklepbaner