Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

Prośba o wsparcie finansowe

wsparcie finansowe fundacja canisSzanowni Państwo, Cały czas kupujemy karmę dla naszych zwierząt, leki, żwirek i mamy wiele potrzeb. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na te zakupy.

Przelewy prosimy kierować na rachunek bankowy Fundacji Canis: 96102010260000160201022938

Wpłaty dla Fundacji są darowizną i możecie je Państwo odliczyć od podatku rozliczając PIT za ten rok.

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę.

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

Dalszy ciąg akcji pomocy kotom w Zakładzie Karnym w Grudziądzu. W dn.06.09.2009 r. zostały stamtąd zabrane 2 kotki z kociętami. 2 rodzinki są odkarmiane, leczone i czekają na domy.

 

Kocięta zabrane z Zakładu Karnego w Grudziądzu w dn.06.09.2009r
Szukają odpowiedzialnych i kochających opiekunów

 

5 maluszków ur.08.08.2009: Mikana, Jakota, Julka, Riczi i Pinio oraz ich mama Marbi

Wszystkie kociaki są super urocze i zabawowe jak na ich wiek przystało.Jak na razie na pieszczoty nie maja zbyt wiele czasu-dużo się bawią , następnie najadają się do syta i przychodzi czas na mycie i układanie się do zasłużonego odpoczynku przy mamusi. Niestety mamusia jest jak na razie niedotykalska,być może zamieszkując z cierpliwym człowiekiem ośmieliła by się i zaufała-jest niedużą buro-płową koteczką na imię ma Megi.To jej dzieci w marcu tego roku zostały wyrzucone do śmietnika na terenie Zakładu Karnego i wywiezione prawdopodobnie na wysypisko!
Kiedy kociaki zostały zabrane były bardzo głodne i wychudzone,zawszone. Najmniejszy Pinio był bardzo słaby – zataczał się chodząc. Ich kocia mama zapewne miała bardzo mało mleka. Nie potrafił tez sam jeść ale karmiony łykał jedzonko i nabierał sił. Teraz jak i poprzednio jest najmniejszym z rodzeństwa ale stara się bardzo dorównać w rozrabianiu. W dniu kiedy były wzięte ważyły od 30-35 dk.Obecnie ważą 65-70 dk.Przez miesiąc przytyły 100% swojej poprzedniej wagi-to nie wiele .mimo bardzo dobrej opieki i szalonych apetytów. Prawdopodobnie mamusia nie była zbyt silna (ale zdrowa)-zapewne osłabiona częstymi porodami. Najprawdopodobniej nie wyrosną na bardzo duże koty ale za to super urocze i super kochane!!

Kociaki ur.12 .06.2009r. - Sabrina, Salem, Kenzo i Gadżet oraz ich mama Melma

Sabrina-super urocza pieszczocha, kocia dama. Oczywiście uwielbia się bawić najbardziej ze swoja siostrzyczką

Salem.która jest nieco ostrożniejsza w kontaktach kocio-ludzkich. Również uwielbia się bawić i kokietuje leżąc brzuskim do góry .

Gadżet wesoły urwisek, bardzo przymilny, włazi na kolana, trąca łebkiem, domaga się głaskania. Bardzo lubi być z człowiekiem i być w centrum uwagi. Lubi się bawić, mruczy jak motorek.

Kenzo też mruczy i uwielbia głaskanie ale mniej interesuje się człowiekiem. Woli ganiać i bawić się z innymi kotami, szczególnie z młodzikiem Diego.

Melma – mama kociaczków oczekuje na sterylizację. Jest kotką nieufną, odsuwa się i fuczy gdy próbuje się ją dotknąć. Ale miauczy do człowieka i uporczywie domaga się jedzenia co by wskazywało na to, że jest kotką do oswojenia.

W grudniu 2009 Kenzo i Gadżet znalazły nowe domy

Kocia mama Melma i 4 starsze kociętaKotka i młodsze kocięta

Podziel się

Aktualności

Czarek - kot po wypadku znalazł dom

czarek2018 1

Więcej…

Amorka znalazła dom

Więcej…

Dobrywet

Polecamy całodobową lecznicę weterynaryjną Dobrywet w Bobrowcu pod Piasecznem, która posiada Ośrodek Rehabilitacji zwierząt z możliwością zakwaterowania pacjenta na cały okres terapii. 

Zabiegi: 

Hydroterapia (bieżnia wodna), akupunktura, laseroterapia, sonoterapia, magnetoterapia, elektroterapia i inne.

Kontakt: tel.: 796-44-11-29

Zapraszamy. 

http://dobrywet.com/index.php/rehabilitacja

Facebook Dobry Wet

Fleksi znalazła dom

suczka Fleksi

Więcej…

Podziękowanie za Ustronalia 2018

DSCN7366 miniPodziękowanie

Fundacja Opieki nad Zwierzętami CANIS składa bardzo serdeczne podziękowanie Radzie Mieszkańców Domu Studenckiego Politechniki Warszawskiej, wolontariuszom oraz wszystkim studentom za zorganizowanie i przeprowadzenie imprezy: USTRONALIA 2018 - "Tam i bez powrotu", która odbyła się pod koniec maja 2018 r., w czasie której odbyła się loteria charytatywna, w wyniku której zwierzaki w naszej Fundacji otrzymały wsparcie finansowe.

Byliśmy osobiście odebrać darowiznę, z przedstawicielami Fundacji Canis były pieski Sara, Markiz, Diego i Malutek. Głaskania było co nie miara i 1.5 godziny przeminęło nie wiadomo kiedy.

Raz jeszcze Wielkie Dzięki !!!!

Więcej…

Frotka znalazła dom

frotka1

Więcej…
 

Fundacja Opieki nad Zwierzętami Canis

Fundacja Opieki nad Zwierzętami CANIS działa na terenie Warszawy na rzecz bezdomnych zwierząt, głównie kotów, została założona 15 lipca 1992 r. przez Panią Danutę Skarbek.

Powstała z potrzeby niesienia pomocy niechcianym, zagubionym, wyrzucanym zwierzętom oraz w odpowiedzi na stale pogarszające się warunki ich bytowania w mieście.


Tel.: 22 833-81-30, 693-34-99-78
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Grafiki rysunkowe są autorstwa Macieja Jezierskiego
Zdjęcia zwierząt wykonali: Danuta Skarbek, Ewa Gontarek, Małgorzata Jaskłowska, Mariusz Pietroń
Webdesign, grafika i administracja serwisu: Małgorzata Jaskłowska

 

sklepbaner