Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

 

Mini Bazyl 4

 

BAZYL, ur. 1 lutego 2014 r.

Bazyl to synek suczki Izy, która ma 5 szczeniaczków, jej historia jest tutaj: HISTORIA

FILM 1 FILM 2

Bazyl (ur. 01. 02. 2014 r.)

Ten prześliczny i pocieszny piesek (zob. na zdjęciu) urodził się w największe mrozy, kiedy to mama Iza, będąca w bardzo wysokiej ciąży została wywieziona na wieś i wypuszczona z samochodu. Szczęściem maleństwo przeżyło wraz z czwórką rodzeństwa. Niestety jedno z maluszków umarło L
Bazylek jest jedynym samczykiem wśród rodzeństwa. I jak to zazwyczaj bywa jest największą niezgułą, najbardziej się boi, najchętniej siedziałby na ręku i przytulał się z całej siły. To niesamowicie uroczy maluch, sama słodycz! Chociaż jest największy z rodzeństwa, odrobaczanie i czipowanie było dla niego nie lada przeżyciem. Kiedy trzymany był na ręku wtulał się mocno i wzdychał, po chwili uspokoił się, ale nadal się wtulał. Jak by nie było - z tego co Bazylek pamięta, to było jego pierwsze wyjście z domu.
Pierwsze szczepienie przewidywane jest na początek kwietnia, ale już teraz można dzwonić i umawiać się na spotkanie. Jak na razie mama Iza ma sporo mleka a jak wiadomo karmienie przez mamę w pierwszych miesiącach życia, do 2 miesiąca, ma duży wpływ na zdrowie zwierzaka w przyszłości.
Oczywiście apetyt mu cały czas dopisuje, ma przepiękne mięciutkie i lśniące futerko: jest czarny podpalany a klapnięte uszka dodają mu nieodpartego uroku. Z pewnością wyrośnie na ślicznego zdrowego psiaka, cudownego przyjaciela.
Tel.: 693349978 i 501147350