Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

Allegro Charytatywne

nasze aukcje allegro1

  Zapraszamy na nasze aukcje:

  Allegro Charytatywne

Jogi2015 Energiczny i postawny Jogi zwraca na siebie uwagę swą wielkością. Jego smutne inteligentne oczy i przepiękna sylwetka sprawiają, że nie można przejść obojętnie obok niego. Najpewniej w rodzinie Jogiego kilka pokoleń temu był potomek molosowatych - cóż, nie jego wina. Na szczęście po szlachetnych pradziadkach (o ile tak naprawdę tacy byli) odziedziczył zrównoważony charakter.

Jogi jest opanowany, cichy, spokojny i wygląda dumnie. Zmarszczki na czole nadają mu wyrazu ciągłego zatroskania. Z racji jego wyglądu nikt niepowołany nie odważy się wejść na teren domu właścicieli. Mógłby swoim wyglądem niejednego przerazić- a to dusza-pies.

Nie wina Jogiego, że wygląda srogo z racji swoich gabarytów w sumie jest naprawdę sympatycznym i przyjaznym psem - dobrze nastawionym do ludzi, w stosunku do których nie przejawia agresji. Na psy nie zwraca uwagi.

 

Jogi od szczeniaka zamieszkuje w przytulisku ale jakimś cudem sprawia jednak wrażenie że nie przesiąkną schroniskowym smutkiem i beznadzieją. Jogi należy chyba do psów o psychice nie do zdarcia. Jest niezwykle inteligentnym, rozumnym i karnym psem, można więc przypuszczać, że konsekwentna praca z sprawią, że stanie się czyimś idealnym towarzyszem. Jeśli trafi na rozsądnych i mądrych ludzi - może być naprawdę wiernym i oddanym przyjacielem. Wymaga właściciela umiejącego z nim postępować, od samego początku w wychowywaniu trzeba określić co może a co nie, najwięcej osiągnie się poprzez przyjazne, cierpliwe i konsekwentne wychowanie.

Szuka kontaktu z ludźmi i nowego domu, dobrze by mu było gdyby znalazł dom gdzie miałaby przestrzeń i zapewnione jedzonko. Za odrobinę serca odpłaci psią miłością - teraz wypatruje domu stałego, potrzeba tylko kogoś, kto da mu kawałek miejsca w swoim domu oraz sercu.

 


Psy do adopcji

Fundacja Opieki nad Zwierzętami Canis

Fundacja Opieki nad Zwierzętami CANIS

działa na terenie Warszawy na rzecz bezdomnych zwierząt, głównie kotów, została założona 15 lipca 1992 r. przez Danutę Skarbek. Powstała z potrzeby niesienia pomocy niechcianym,
zagubionym, wyrzucanym zwierzętom; w odpowiedzi na stale pogarszające się warunki ich bytowania w mieście. Więcej >>>


Tel.: 22 833-81-30, 693-34-99-78
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96 1020 1026 0000 1602 0102 2938


Grafiki rysunkowe są autorstwa Macieja Jezierskiego
Zdjęcia zwierząt wykonali: Danuta Skarbek, Ewa Gontarek, Małgorzata Jaskłowska, Mariusz Pietroń
Webdesign, grafika i administracja serwisu: Małgorzata Jaskłowska

 

sklepbaner

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 89 gości oraz 0 użytkowników.

Na blogu Fundacji Canis znajdziesz aktualności i wiele porad.
Zachęcamy osoby, które adoptowały od nas psy i koty do dzielenia się wiadomościami o swoich pupilach na naszym blogu.

Canis Fundacja<