Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

Przekaż 1,5% z podatku na nasze zwierzęta!

Przekaż 1% naszej organizacji

Od 26 listopada 2012 Fundacja Canis jest Organizacją Pożytku Publicznego.
Przeznacz 1,5% podatku na rzecz naszych zwierząt.

 

Niko 3JG mini Niko szuka domu !!!

FILM, 7 marca 2016 r.

FILM


Właścicielka jednego ze sklepów na warszawskiej Białołęce zaobserwowała, że przed wejściem siedzi lub kręci się duży wychudzony pies bez obroży. Przez pięć kolejnych dni sytuacja nie uległa zmianie, psiak cały czas warował przed sklepem gdzie był dokarmiany przez klientów i pracowników sklepu. Jako, że nikt nie mógł bądź nie chciał pomóc biedakowi dając mu dach nad głową, zadzwoniła do naszej Fundacji i ustaliliśmy, że jeśli bezzwłocznie zawiezie psa do lecznicy, to zaopiekujemy się nim i będziemy szukać mu domu. W trakcie pobytu w lecznicy ujawniła się babeszjoza (choroba odkleszczowa), która aktualnie jest leczona. Poza tym wszystkie inne wyniki badań krwi są bardzo dobre. Niko ma nie więcej niż rok. Wielkim zaufaniem obdarza kobiety, mężczyzn trochę się boi - być może ma znane sobie powody - ale już zaczyna się do nich przekonywać. Jest psem uroczym, bezkonfliktowym (łagodny do innych psów) i niezwykle grzecznym. Czeka na szansę ulokowania swoich uczuć w dobrych ludziach i bardzo liczy na wzajemność.
Obecnie waży 25 kg. Kiedy przytyje i nabierze mięśni będzie z niego ślicznie zbudowany psiak. Kiedy zostanie wyleczony i na tyle silny, zostanie zaszczepiony i wykastrowany. Wykluczona adopcja do budy, kojca. W sprawie adopcji Tel. 693349978

 

Śliczny, kochany Niko bardzo pilnie potrzebuje domu !! 

Obecnie przebywa w lecznicy ale lekarze każą już psiaka zabierać. Jest młody, radosny, kocha ludzi jest miły do innych psiaków. Myślę, że również bez problemu polubi kota. Bardzo proszę rozesłanie inf. do jak największej liczby osób. Oczywiście nie pragniemy domu z budą, kojcem. Takie życie może mieć w boksie czekając na prawdziwy kochający dom gdzie będzie członkiem rodziny. Tym bardziej, że Niko nie miał dobrego opiekuna. Nie znał smyczy, drzwi, schodów, był bardzo wychudzony. Po badaniach okazało się, że ma chorobę odkleszczową. Teraz ma się świetnie. Oczywiście zostanie wykastrowany. Jest odrobaczony i zaczipowany. Na początku chciał pozbyć się szelek, teraz są i nie przeszkadzają psiakowi. Wszystkiego nauczył się bardzo szybko, radośnie chodzi na spacery i ufnie podchodzi do napotkanych osób, jeśli tylko sobie tego życzą. Nie jest natrętny. Potrzebuje "TYLKO SWOJEGO CZŁOWIEKA" na całe pieskowe życie. Miłość jaką obdarzy to bezgraniczna miłość!
Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu domu dla Niko, tym bardziej, że w lecznicy ma ludzi a w boksie będzie sam wypatrując tęsknie oczy z ogromną nadzieją w sercu, że w końcu... ale jak długo to będzie trwało ???


sklep1

mydelkaA4m


 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

 

Wypełnij bezpłatnie swój PIT

  przez internet

i przekaż 1,5% na OPP "CANIS",

numer KRS: 0000128172

 rozlicz pit online new button

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Fundacja Opieki nad Zwierzętami Canis

Fundacja Opieki nad Zwierzętami CANIS

działa na terenie Warszawy na rzecz bezdomnych zwierząt, głównie kotów, została założona 15 lipca 1992 r. przez Danutę Skarbek. Powstała z potrzeby niesienia pomocy niechcianym,
zagubionym, wyrzucanym zwierzętom; w odpowiedzi na stale pogarszające się warunki ich bytowania w mieście. Więcej >>>


Tel.: 22 833-81-30, 693-34-99-78
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96 1020 1026 0000 1602 0102 2938


Grafiki rysunkowe są autorstwa Macieja Jezierskiego
Zdjęcia zwierząt wykonali: Danuta Skarbek, Ewa Gontarek, Małgorzata Jaskłowska, Mariusz Pietroń
Webdesign, grafika i administracja serwisu: Małgorzata Jaskłowska

 

sklepbaner

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 119 gości oraz 0 użytkowników.

Na blogu Fundacji Canis znajdziesz aktualności i wiele porad.
Zachęcamy osoby, które adoptowały od nas psy i koty do dzielenia się wiadomościami o swoich pupilach na naszym blogu.

Canis Fundacja<