Aby wyszukać kota adoptowanego do 2018 r. przejdź na stronę archiwalną

Przekaż 1,5% z podatku na nasze zwierzęta!

Pobierz program PIT

Przeznacz 1,5% podatku
na rzecz naszych zwierząt.

Od 26 listopada 2012 Fundacja Canis jest Organizacją Pożytku Publicznego.

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1,5% podatku

received 593430806127121Amorek ur.ok.2019 r.
Niewidomy piesek w typie labladora.bardzo miłyi radosny.Amorek jest średniej wielkości ( do koloana) . Człowieka kocha ponad wszystko .Upomina się nieustannie o przytulanie,głaskanie. Do piesków które zna jest bardzo przyjazny jeśli nie zna to powarkuje z obawy bo prostu nie zna. Jak na razie nie wiemy jak zachowuje się w kontakcie z kotkami. Apetyt dopisuje ,nie jest jeszcze wykastrowany i czeka Amorka  jeszcze badanie krwi.Również wizyta u okulisty jest konieczna. Został odrobaczony, zabezpieczony p/pchłom i kleszczom.
Amorek  pięknie chodzi na smyczy,bardzo lubi biegać.Kiedy biega i nie ma nic na przeszkodzie nie sposób zauważyć że nie widzi.
Nie wiemy co spotkało Amorka w przeszłości. Zabrany został z bardzo złego miejsca ,gdzie los pieska był niepewny a warunki okropne. Kiedy trafił do domu tymczasowego odur moczu od Amorka był nie do zniesienia.Mieszkał w pomieszczeniu bez okien, kafelki , brak jakiego kolwiek legowiska i zero spacerów. Od samego odoru psiak mógł ciężko zachorować ale na szczęście udało się uratować Czarusia po tym jak adoptowany został Antoś. Wówczas zwolniło się miejsce i powstała możliwośc uratowania pieska.
Bardzo potrzebny jest dom dla Czarusia ,który pokocha całym sercem , będzie cudownym przyjacielem wdzięcznym za wszystko .
Kontakt  693349978

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1,5% podatku