Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

epity

 

Wypełnij bezpłatnie swój PIT

  przez internet

i przekaż 1% na OPP "CANIS",

numer KRS: 0000128172

 rozlicz pit online new button

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

Psotka suczka do adopcji w warszawie

Szucka Psotka jest przemiłym pieskiem, bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem, pieszczot i głaskania. Uporczywie domaga się zainteresowania. Jest sterylizowana.

 

Ta przemiła, nieduża suczka żyła w okropnych warunkach na wsi, w rozwalajacej się budzie zlożonej z 3 deske na krzyż, karmiona odpadkami. W tych fatalnych warunkach suczka oszczeniła się. Jej właściciel zaniósł szczeniaki do kobiety zajmującej się opieką nad psami w tej wsi. Kobieta nie chciala dopóścić aby ta miła, łagodna i garnąca się do ludzi suczka, dalej rodziła w brudzie kolejne mioty niechcianych szczeniaków dlatego zorganizowała dla niej zabieg sterylizacji. Po sterylizacji suczka już nie wróciła do budy na łańcuch.

Psotka oraz jej dzieci Fredek,Fredka i Lenka czekają teraz na swoje nowe domy i kochających opiekunów dla których staną się członkami rodziny.