Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

Prośba o wsparcie finansowe

wsparcie finansowe fundacja canisSzanowni Państwo, Cały czas kupujemy karmę dla naszych zwierząt, leki, żwirek i mamy wiele potrzeb. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na te zakupy.

Przelewy prosimy kierować na rachunek bankowy Fundacji Canis: 96102010260000160201022938

Wpłaty dla Fundacji są darowizną i możecie je Państwo odliczyć od podatku rozliczając PIT za ten rok.

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę.

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

wiktoria1 Wiktoria ur.2010r.

Została przyniesiona do lecznicy na sterylizację .Błąkała się między blokami,bez możliwości schronienia. Zdrowa ,piękna kotka.
Bardzo lękała się człowieka- zapewne nie raz była przeganiana z miejsca na miejsce. Po pewnym czasie zaczęła ufać ,nie fukała, nie drapała,..
Jak to kot przychodzi na pieszczoty wtedy kiedy ma ochotę ,jest grzeczna.Nie zaprzyjaźnia się z innymi  kotami i psami ale może śmiało z nimi mieszkać, nie w wchodzi w konflikty.
Miejsce w którym obecnie przebywa jest bardzo dużo zwierząt - Wiktoria znosi dzielnie obecne warunki,istnieje jednak bardzo duże prawdopodobieństwo że w nowym domu gdzie będzie jedyną lub jedną z dwóch bardziej otworzy się do człowieka- samo to że będzie miała więcej kontaktu z opiekunem niz w chwili obecnej.