Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

Prośba o wsparcie finansowe

wsparcie finansowe fundacja canisSzanowni Państwo, Cały czas kupujemy karmę dla naszych zwierząt, leki, żwirek i mamy wiele potrzeb. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na te zakupy.

Przelewy prosimy kierować na rachunek bankowy Fundacji Canis: 96102010260000160201022938

Wpłaty dla Fundacji są darowizną i możecie je Państwo odliczyć od podatku rozliczając PIT za ten rok.

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę.

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

sonia2012_5 suczka do adopcji Sonia pełna energii - beagle  suczka do adopcji

Sonia to młoda sunia Beagle. Sunia jest ładnie umaszczona. Sonia jest energiczna, przyjazna, wesoła i tolerancyjna wobec dzieci. Sonia to dobra dusza, która rozbawi, pocieszy i rozrusza największego leniucha. Sonia będzie dobrym kompanem dla całej rodziny. Doskonale przyzwyczaja się do najróżniejszych warunków.


 

Wspaniale żyje w zgodzie z innymi psami i bez problemu ustala zasady współistnienia. To psiak pełen życia. Cechuje się inteligencją, jest łagodna w stosunku do dzieci. Uwielbia zabawy i spacery właściwie w każdą pogodę. Sonia jest mądrym rezolutnym pieskiem o wesołym usposobieniu, jest pieszczochem. Ładnie chodzi na smyczy. Jest ciekawa świata, wszędzie wsadza swój nochalek. Przyjazna i wesoło macha ogonkiem na każdego pojawiającego się człowieka.

Całą magię jego osobowości skrywa wdzięczne za pomoc spojrzenie. Sonia chciałaby zamieszkać w miejscu, gdzie odnajdzie szczęście.