Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

epity

 

Wypełnij bezpłatnie swój PIT

  przez internet

i przekaż 1% na OPP "CANIS",

numer KRS: 0000128172

 rozlicz pit online new button

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

suczka tuptusia szuka domu ur. maj 2010

obejrzyj zdjęcia suczki do adpcji Tuptusi na spacerze w czerwcu 2012.

Suczka do adopcji jest wysterylizowana.
Sama chętnie wskakuje do samochodu.

Suczka Łajka z którą mieszkała na działkach,  znalazła już dom. Tuptusia nadal czeka na swojego opiekuna.
Tuptusia bardzo lubi sie bawić , bawi się ładnie z kotkiem Słoneczkiem - sama zaprasza go do zabawy. Zaprasza do zabawy również psy do adopcji Tropika i Markiza, z którymi mieszka w domu tymczasowym.
Lubi również biały serek i sucha karmę chętnie pogryzie . Bardzo grzeczna ,bardzo lubi spać przy człowieku na rekach. Na kolanach też chętnie pobędzie .Im bliżej człowieka tym lepiej.Tak malutka słodka przylepka.Bardzo pilnuje sie na spacerach,doskonale reaguje na wołanie.

Latem 2010, Tuptusia wraz z dwójką rodzeństwa została przez kogoś podrzucona do ogródka działkowego. Jednego psiaczka wziął jeden z ludzi tam zamieszkałych. Dwie sunie zostały. Bardzo pilnowały się miejsca, gdzie zostały porzucone. Dokarmiane były systematycznie przez wlaścicielkę działki. Latem były szczęśliwe, gdyż miały człowieka. Gdy wakacje się zakończyły, przyszły już te smutniejsze czasy. Sunie, wraz z dużym psem Czesterem, dalej mieszkały na działce. Raz w tygodniu dostawały gotowane jedzenie. Suchą karmę miały na stałe. Plus oczywiście woda.

Na szczęście wszystkie pieski są zdrowe i nie chorowały.