Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

epity

 

Wypełnij bezpłatnie swój PIT

  przez internet

i przekaż 1% na OPP "CANIS",

numer KRS: 0000128172

 rozlicz pit online new button

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

niusia_lipiec2012_5

Przesympatyczna malutka suczka, bardzo zaprzyjaźniona z drugą suczką Inką. Jest mała, waga 4 kg, sterylizowana. Miła, sympatyczna, przyjazna. Zabawowa, najbardziej lubi bawić się z Inką.

 

Suczka została znaleziona na trasie, gdzie leżała w rowie. Zaopiekowali się nią mieszkający tam ludzie.Jednak nie oznaczało to polepszenia się bytu dla malutkiej suczki. Zamieszkała w budzie, na krowim łańcuchu, w okropnych warunkach.

Zainteresowali się nią wolontariusze i załatwili dla suczki termin sterylizacji. Po sterylizacji suczka już nie wróciła do budy. Przebywa w azylu gdzie czeka na dom, gdzie będzie kochana.

Niusia bardzo garnie się do ludzi, uwielbia głaskanie, siedzenie na kolanach u człowieka. Ale pokazuje charakter, chce być pierwsza i najważniejsza i potrafi pokazać innym pieskom, że ona teraz chce być na kolanach. Generalnie jest przyjazna wobec innych psów. Toleruje koty.


Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /home/canis/public_html/caniskoty2016/images/pies2012_niusia