Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

Prośba o wsparcie finansowe

wsparcie finansowe fundacja canisSzanowni Państwo, Cały czas kupujemy karmę dla naszych zwierząt, leki, żwirek i mamy wiele potrzeb. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na te zakupy.

Przelewy prosimy kierować na rachunek bankowy Fundacji Canis: 96102010260000160201022938

Wpłaty dla Fundacji są darowizną i możecie je Państwo odliczyć od podatku rozliczając PIT za ten rok.

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę.

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

suczka do adopcji Bajka

 

 

ur. 2011 

Pełna uroku Bajka to młoda słodka sunia o wspaniałym jasnobeżowo ubarwieniu. Jej futerko jest bardzo miękkie i miłe w dotyku. Bajka to śliczny, łagodny psi przyjaciel, który poszukuje domu. W jej psim serduszku jest wiele miłości, którą z pewnością chciałaby obdarować nowego właściciela Bajka jest średnio- małej wielkości. Urok zewnętrzny pieska podkreśla beżowe, kudłate futerko, puchaty ogon i fikuśne uszka i beżowy zimny nosek. Bajka to pogodny, przemiły i sympatyczny psiak o bezkonfliktowym charakterze i otwartym usposobieniu. Prawdziwa ostoja spokoju, uroku i sympatii. Jest ciekawa świata, wszędzie wsadza swój nochalek. Przyjazna i wesoło macha ogonkiem na każdego pojawiającego się człowieka.  Z pieskami żyje w przyjaźni.  Sunia jest niezwykle posłuszna bardzo ładnie pilnuje się i wraca na zawołanie. Lubi spacery i z ciekawością obserwuje świat.

Chętnie biega i bawi się z innymi psami. Ma cierpliwość do zabiegów pielęgnacyjnych, daje sobie zrobić wszystko. Czysta w domu, nie niszczy.  Grzecznie przesypia całą noc, w ciągu dnia jest niekłopotliwa. Sunia jest wesołym, towarzyskim psiakiem, który świetnie i bez problemów zaaklimatyzuje się w nowym domu. 

Suczka do adopcji uwolniona z łańcucha. Bardzo ruchliwa, żywa, szczekliwa. Podobna do wiewiórki :).

 

suczka bajka