Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

Prośba o wsparcie finansowe

wsparcie finansowe fundacja canisSzanowni Państwo, Cały czas kupujemy karmę dla naszych zwierząt, leki, żwirek i mamy wiele potrzeb. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na te zakupy.

Przelewy prosimy kierować na rachunek bankowy Fundacji Canis: 96102010260000160201022938

Wpłaty dla Fundacji są darowizną i możecie je Państwo odliczyć od podatku rozliczając PIT za ten rok.

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę.

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

01222012332 ur.09.2010r.

Kocurek biegał po ulicy za ludżmi ,miałczał głośno tak jak by prosił o pomoc.Robiło się ciemno,była brzydka pogoda a kotuś biegł za kobietą do bardzo ruchliwej ulicy,gdzie groziło mu że wpadnie pod samochód.Został odwołany ( biegał za człowiekiem jak pies) od jezdni.

Po przeprowadzeniu wywiadu wśród okolicznych mieszkańców- okazałao się że Daktyl był na pobliskim podwórku od ok.tygodnia,nikt sie nim nie interesował,nie szukał.Został zawieziony do lecznicy weterynaryjnej,był przeziebiony i miał lekkie zapalenie spojówek. Nie był wykastrowany.

Po wyleczeniu kocurek został  odrobaczony,- wykastrowany,został również przetestowany- FeLV i FiV- kocurek nie jest nosicielem.

Daktyl jest bardzo kontaktowy,bardzo gadatliwy,uwielbia sie bawić .Jest kotkiem łagodnym do innych kotków- zapewne chętnie z nimi się pobawi.Wygląda na urwisowatego słodziaka.Psów się lęka w pierwszym kontakcie ,pózniej jest raczej zacielkawiony.Ma ciągotki do wychodzenia,być może dlatego zaginął. Wychodzenie dla Daktyla, może okazać się zgubne-jest zbyt  ciekawy świata.

Mając jednak odpowiedzialnego opiekuna będzie super szczęśliwym kotkiem