Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

Prośba o wsparcie finansowe

wsparcie finansowe fundacja canisSzanowni Państwo, Cały czas kupujemy karmę dla naszych zwierząt, leki, żwirek i mamy wiele potrzeb. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na te zakupy.

Przelewy prosimy kierować na rachunek bankowy Fundacji Canis: 96102010260000160201022938

Wpłaty dla Fundacji są darowizną i możecie je Państwo odliczyć od podatku rozliczając PIT za ten rok.

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę.

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

koteczka Miłka czeka na dom

 

ur.03.2011 Zabrana z klatki schodowej ,gdzie mieszkała ok tygodnia.Jeden z okolicznych mieszkańców widział jak kotka "wysiadła" z samochodu. Być może została celowo wysadzona z auta a być może była pasażerem na gapę . Często zdarza się że koty wsiadają do otwartego samochodu i wywożone są niechcący w zupełnie inne miejsce -często w bardzo oddalone od miejsca zamieszkania.Koteczka była dokarmiana ale nikt nie mógł jej przygarnąć mimo iż biegała za ludźmi - większość czasu spędzała na wycieraczkach zapewne z nadzieją że zostanie wpuszczona do mieszkania.

 

W końcu została przewieziona do lecznicy wet.na Sadybie i tam czeka na adopcję . Koteczka jest bardzo,bardzo miła ,bardzo lgnie do ludzi. Niestety nie była zaczipowana. Po wygoleniu brzucha w celu sterylizacji -okazało się że kocia ma bliznę po nie dawneo przebytej operacji. Wykonane zostało bad.USG ,które w 99.9%potwierdziło że kotka została już wcześniej ( ok.2-3 miesiące temu- grudzień- styczeń 2012) wysterylizowana. Została również przetestowana - Test na FeLV i FiV wyszły ujemne.Miłka jest odrobaczona,pozostało jeszcze szczepienie.