Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

Prośba o wsparcie finansowe

wsparcie finansowe fundacja canisSzanowni Państwo, Cały czas kupujemy karmę dla naszych zwierząt, leki, żwirek i mamy wiele potrzeb. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na te zakupy.

Przelewy prosimy kierować na rachunek bankowy Fundacji Canis: 96102010260000160201022938

Wpłaty dla Fundacji są darowizną i możecie je Państwo odliczyć od podatku rozliczając PIT za ten rok.

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę.

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

leksi5

ur.01.2011 r.

 

Znaleziona w lesie w czasie wakacji ( sierpień), umorusana,  głodna.Wyglądała na bardzo zaniedbanego szczeniaka- tym bardziej że jest biała. Czarne ma tylko lewe ucho i kilka czarnych znaczeń na prawym.
Znaleziona została przez kobietę ,która po powrocie do domu wręczyła suczkę starszemu ojcu. Mężczyzna miał już jednego pieska zaadoptowanego kilka lat temu z fundacji i niestety mimo najszczerszych chęci nie mógł jej dłużej zatrzymać ,ponieważ będzie miał poważną oczną operację.

Rodzina w żaden sposób nie chciała zaopiekować sie sunią ,groziło jej schronisko!!

Starszym wcześniej zaadoptowanym psiakiem zajmie się żona właściciela piesków.
Leksi została zaszczepiona przeciwko wściekliźnie i chorobom wirusowym,odrobaczona przez opiekuna. Do fundacji trafiła 13.01.2012r.
Suczka jest bardzo miła ,grzeczna,posłuszna. Jest bardzo przyjazna do ludzi i innych zwierzaków- zarówno psów jak i kotów. Bardzo lubi się bawić ,bardzo ładnie chodzi na smyczy.Zawsze widać na jej ślicznym pyszczku radość ,dobroć i zaufanie.Leksi jest super urocza pod każdym względem za ok. 14 dni zostanie wysterylizowana. Na dzień 13.01.2012 waży 9.5 kg większa juz nie urośnie.


Sunia miała dużo szczęścia w swoim krótkim życiu, ponieważ akurat zgłosiła sie osoba mogąca dać dom tymczasowy i  tak psinka została uratowana. Tak więc datę 13 - ty i piątek należy uznać za szczęśliwą .
Czy tak dalej będzie - to już zależy od nas -ludzi Leksi może pozostać w domu tymczasowym do ok.8 lutego .Oczywiście po tygodniu  może wrócić ponownie,ale tak częste zmiany mogą zaszkodzić suni i naruszyć jej wspaniałą psychikę .