Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

Prośba o wsparcie finansowe

wsparcie finansowe fundacja canisSzanowni Państwo, Cały czas kupujemy karmę dla naszych zwierząt, leki, żwirek i mamy wiele potrzeb. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na te zakupy.

Przelewy prosimy kierować na rachunek bankowy Fundacji Canis: 96102010260000160201022938

Wpłaty dla Fundacji są darowizną i możecie je Państwo odliczyć od podatku rozliczając PIT za ten rok.

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę.

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

Rozalka suczka do adopcji

 

Rozalka mała kruszynka – Yorkshire Terrier Rozalka to młoda słodka sunia do adopcji o wspaniałym jasnobeżowo ubarwieniu. Jej futerko jest miękkie i miłe w dotyku. Rozalka to śliczny, łagodny psi przyjaciel, który poszukuje domu.

 

Rozalka jest małej wielkości. Urok zewnętrzny pieska podkreśla beżowe, kudłate futerko, puchaty ogon i fikuśne uszka i zimny nosek. Rozalka to pogodny, przemiły i sympatyczny psiak o bezkonfliktowym charakterze i otwartym usposobieniu, sunia jest łatwo dostosują ca się, mądra i pojętna. . Przyjazna i wesoło macha ogonkiem na każdego pojawiającego się człowieka.

Z pieskami żyje w przyjaźni. Sunia jest niezwykle posłuszna, ładnie pilnuje się i wraca na zawołanie. Lubi spacerki. Chętnie biega i bawi się z innymi psami. Ma cierpliwość do zabiegów pielęgnacyjnych.

Grzecznie przesypia całą noc, w ciągu dnia jest niekłopotliwa. To mądra i radosna sunia. Zachowuje czystość w domu. Rozalka jest przyjacielska, uwielbia się przytulać, nadstawia główkę do głaskania. Rozalka nie zajmie dużo miejsca, przytuli się gdzieś do poduszki.

Sunia jest wesołym, towarzyskim psiakiem, który świetnie i bez problemów zaaklimatyzuje się w nowym domu. Pokocha swoich Państwa z całego, maleńkiego psiego serca , sprawi wiele radości.