Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Mini Sklepik Fundacji

biżuteria, obrazki, kubki i drobne gadżety w cenie od 5 zł do 60 złZapraszamy do mini sklepiku Fundacji Canis, który powstał w styczniu 2015 r. w Lecznicy Weterynaryjnej Felis w Warszawie, ul. Osowska 84B (Dzielnica Grochów).

Lecznica jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-20.30, sobota 9.00-15.00, niedziela 9.00-13.00

więcej >>>

Prośba o wsparcie finansowe

wsparcie finansowe fundacja canisSzanowni Państwo,

zbliża się zima, musimy zakupić dużą ilość karmy dla naszych zwierząt. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na te zakupy.

Przelewy prosimy kierować na rachunek bankowy Fundacji Canis: 96102010260000160201022938

Wpłaty dla Fundacji są darowizną i możecie je Państwo odliczyć od podatku rozliczając PIT za ten rok.

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę.

1% podatku za 2016

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Od 26 listopada 2012 Fundacja Canis jest Organizacją Pożytku Publicznego.
Przeznacz 1% podatku za rok 2016 na rzecz naszych zwierząt.

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

Rozalka suczka do adopcji

 

Rozalka mała kruszynka – Yorkshire Terrier Rozalka to młoda słodka sunia do adopcji o wspaniałym jasnobeżowo ubarwieniu. Jej futerko jest miękkie i miłe w dotyku. Rozalka to śliczny, łagodny psi przyjaciel, który poszukuje domu.

 

Rozalka jest małej wielkości. Urok zewnętrzny pieska podkreśla beżowe, kudłate futerko, puchaty ogon i fikuśne uszka i zimny nosek. Rozalka to pogodny, przemiły i sympatyczny psiak o bezkonfliktowym charakterze i otwartym usposobieniu, sunia jest łatwo dostosują ca się, mądra i pojętna. . Przyjazna i wesoło macha ogonkiem na każdego pojawiającego się człowieka.

Z pieskami żyje w przyjaźni. Sunia jest niezwykle posłuszna, ładnie pilnuje się i wraca na zawołanie. Lubi spacerki. Chętnie biega i bawi się z innymi psami. Ma cierpliwość do zabiegów pielęgnacyjnych.

Grzecznie przesypia całą noc, w ciągu dnia jest niekłopotliwa. To mądra i radosna sunia. Zachowuje czystość w domu. Rozalka jest przyjacielska, uwielbia się przytulać, nadstawia główkę do głaskania. Rozalka nie zajmie dużo miejsca, przytuli się gdzieś do poduszki.

Sunia jest wesołym, towarzyskim psiakiem, który świetnie i bez problemów zaaklimatyzuje się w nowym domu. Pokocha swoich Państwa z całego, maleńkiego psiego serca , sprawi wiele radości.