Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

Prośba o wsparcie finansowe

wsparcie finansowe fundacja canisSzanowni Państwo, Cały czas kupujemy karmę dla naszych zwierząt, leki, żwirek i mamy wiele potrzeb. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na te zakupy.

Przelewy prosimy kierować na rachunek bankowy Fundacji Canis: 96102010260000160201022938

Wpłaty dla Fundacji są darowizną i możecie je Państwo odliczyć od podatku rozliczając PIT za ten rok.

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę.

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

05062012688

 

ur. w październiku 2011 - Mieszaniec posokowca bawarskiego z wyżłem.

 

Znaleziony został 6 maja na Żoliborzu przy cytadeli. Nie miał ani obroży ani czipa, po prostu nic. Bardzo przyjazny do ludzi i innych piesków. 

Na obu tylnych łapkach ma ślady po drucie. Lekarz sugerował, że są to ślady po wnykach. Na jednej łapce jest głęboka rana od przecięcia drutu. Reszta ran są podgojone co oznacza, że   ok. 10 dni temu mógł wpaść we wnyki. Jedna rana jest dość głęboka co świadczy o tym, że musiał się mocno szarpać. Dostał antybiotyki.

Mial duzego kleszcza. Został przebadany w kierunku babesziozy. Nie jest odwodniony ale dość wychudzony.

Bardzo ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie. NIe boi sie autobusu, grzecznie sobie siedzi. Ładnie chodzi po schodach. Jest cywilizowanym, dobrze wychowanym pieskiem.

Niki został wykastrowny i cheć dominacji akurt u niego skończyła sie od razu.
Jest młodym piskiem,który potrzebuje wiecej ruchu,zabawy.Chętnie bawi sie zabawkami ale w domu tymczasowym nie jest to możliwe,ponieważ inne pieski będa chciały dokładnie tą zabawke którą się bawi Niki. Oczywiście natychmiast powstaje konflikt.Niki
zawsze ustępuje .Widać w oczach psiaka smutek i tęsknotę za domem ,gdzie będzie mógł po  prostu zyć i rozwijać  się tak jak przysługuje to pieskom w jego wieku.

Niki znalazł dom w lipcu 2012