Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

Prośba o wsparcie finansowe

wsparcie finansowe fundacja canisSzanowni Państwo, Cały czas kupujemy karmę dla naszych zwierząt, leki, żwirek i mamy wiele potrzeb. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na te zakupy.

Przelewy prosimy kierować na rachunek bankowy Fundacji Canis: 96102010260000160201022938

Wpłaty dla Fundacji są darowizną i możecie je Państwo odliczyć od podatku rozliczając PIT za ten rok.

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę.

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

sunia Pimpek i Plamka zamieszkały razem w grudniu 2012

Plamka - nie patrz na jej metrykę ale na jej zmartwioną mordkę PILNA pomoc dla 16 letniej suni Plamka wiodła szczęśliwe życie przez wiele lat u boku swych właścicieli, ale pewnego dnia dziadkowie zmarli a rodzina nie chce suni. Obecnie pomimo chłodów sunia zamieszkuje w letniskowym domku w chłodzie i jest dokarmiana przez sąsiadów – ale jak długo to potrwa. Sunia jest w typie foxterriera, ładnie umaszczona. Plamka jest przyjacielsko nastawiona do ludzi. Nie jest nachalna, ale potrafi upomnieć się o pieszczoty. Łagodna, miła, kontaktowa, spokojna i grzeczna, będzie świetnym psem rodzinnym. Plamka jest łasa na wszelkiego rodzaju smakołyki, co widać po jej tuszy. Ładnie chodzi na smyczy. Jest dobrze ułożona, inteligentna, łagodna, delikatna i przyjaźnie nastawiona zarówno do ludzi jak i innych psów.

Wie co to czystość w domu i z pewnością dobrze sprawdzi się w mieszkaniu. Nie można o Plamce powiedzieć schorowana sunia, Plamka to 16 letnia seniorka pełna energii i tryskająca zdrowiem. Szuka domu, który pokocha Plamkę za taką jaka jest a nie za jej wygląd czy wiek. Jest wspaniałym psem i zasługuje na to, co najlepsze, a nie smutną emeryturę w porzuceniu i schroniskowym boksie jeśli nie znajdzie się dla niej dom.

Plamka będzie świetną sunią na fotelik na zimowe dni i wiernym przyjacielem swojego nowego opiekuna. Prosimy o znalezienie domu dla Plamki i mamy nadzieję że ktoś pokocha sunię, zaadoptuje Plamkę i pozwoli spędzić resztę życia w dobrych warunkach. 

sunia-1

 

sunia