Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Mini Sklepik Fundacji

biżuteria, obrazki, kubki i drobne gadżety w cenie od 5 zł do 60 złZapraszamy do mini sklepiku Fundacji Canis, który powstał w styczniu 2015 r. w Lecznicy Weterynaryjnej Felis w Warszawie, ul. Osowska 84B (Dzielnica Grochów).

Lecznica jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-20.30, sobota 9.00-15.00, niedziela 9.00-13.00

więcej >>>

Kalendarz Fundacji na 2018 r.

kalendarzCanis2018Już można zamawiać kalendarz na 2018!!! :) JUŻ JEST :)

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2018, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin.

1% podatku za 2016

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Od 26 listopada 2012 Fundacja Canis jest Organizacją Pożytku Publicznego.
Przeznacz 1% podatku za rok 2016 na rzecz naszych zwierząt.

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

sunia Pimpek i Plamka zamieszkały razem w grudniu 2012

Plamka - nie patrz na jej metrykę ale na jej zmartwioną mordkę PILNA pomoc dla 16 letniej suni Plamka wiodła szczęśliwe życie przez wiele lat u boku swych właścicieli, ale pewnego dnia dziadkowie zmarli a rodzina nie chce suni. Obecnie pomimo chłodów sunia zamieszkuje w letniskowym domku w chłodzie i jest dokarmiana przez sąsiadów – ale jak długo to potrwa. Sunia jest w typie foxterriera, ładnie umaszczona. Plamka jest przyjacielsko nastawiona do ludzi. Nie jest nachalna, ale potrafi upomnieć się o pieszczoty. Łagodna, miła, kontaktowa, spokojna i grzeczna, będzie świetnym psem rodzinnym. Plamka jest łasa na wszelkiego rodzaju smakołyki, co widać po jej tuszy. Ładnie chodzi na smyczy. Jest dobrze ułożona, inteligentna, łagodna, delikatna i przyjaźnie nastawiona zarówno do ludzi jak i innych psów.

Wie co to czystość w domu i z pewnością dobrze sprawdzi się w mieszkaniu. Nie można o Plamce powiedzieć schorowana sunia, Plamka to 16 letnia seniorka pełna energii i tryskająca zdrowiem. Szuka domu, który pokocha Plamkę za taką jaka jest a nie za jej wygląd czy wiek. Jest wspaniałym psem i zasługuje na to, co najlepsze, a nie smutną emeryturę w porzuceniu i schroniskowym boksie jeśli nie znajdzie się dla niej dom.

Plamka będzie świetną sunią na fotelik na zimowe dni i wiernym przyjacielem swojego nowego opiekuna. Prosimy o znalezienie domu dla Plamki i mamy nadzieję że ktoś pokocha sunię, zaadoptuje Plamkę i pozwoli spędzić resztę życia w dobrych warunkach. 

sunia-1

 

sunia