Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

Prośba o wsparcie finansowe

wsparcie finansowe fundacja canisSzanowni Państwo, Cały czas kupujemy karmę dla naszych zwierząt, leki, żwirek i mamy wiele potrzeb. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na te zakupy.

Przelewy prosimy kierować na rachunek bankowy Fundacji Canis: 96102010260000160201022938

Wpłaty dla Fundacji są darowizną i możecie je Państwo odliczyć od podatku rozliczając PIT za ten rok.

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę.

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

Laura
(ur. w 2008 roku)
Prześliczna 3-kolorowa miła koteczka. Najprawdopodobniej została pozostawiona przez opiekunów na osiedlu domków jednorodzinnych, gdzie była dokarmiana przez okolicznych mieszkańców - była zadbana i czysta. Siadywała najczęściej na środku jezdni - licząc na pogłaskanie i przeniesienie na bok przez przejeżdżających kierowców... Koteczka jest niezwykle pieszczotliwa i lgnąca do ludzi, i z powodu swej bezwzględnej ufności była bardzo zagrożona w miejscu gdzie przebywała. Już na drugi dzień po sterylizacji nadstawiała do góry wygolony brzuszek domagając się głaskania i "ugniatając ciasteczka" w powietrzu! Laura ma również bardzo dobry kontakt z innymi kotami. Dla swego przyszłego opiekuna będzie wielkim skarbem i radością.

Tel.: Laura została u swojej tymczasowej opiekunki
Galeria Laury