Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

epity

 

Wypełnij bezpłatnie swój PIT

  przez internet

i przekaż 1% na OPP "CANIS",

numer KRS: 0000128172

 rozlicz pit online new button

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

kotki1

Nasza Bibi skończyła już rok, a taka była malutka :) Jest wspaniałą koteczką, łagodną i całkiem miziastą. Nie ma z nią żadnych kłopotów. Bibi ma bardzo dobry apetyt, nie wybrzydza,  sama zawsze idzie do swojej miseczki jeść. A codziennie rano czeka w kuchni na odrobinę masełka.  Faktycznie wyrosła na sporą kotkę, choć jest mniejsza niż Kleo. Bardzo ja kochamy i cieszymy się, że znalazła się u nas. W załaczniku zdjęcia z lipca, w najbliższym czsie zrobimy aktualne. (wiadomość z października 2011)

 

Malutka Bibi wyjątkowo krótko czekała na swój wymarzony dom.Koteczka po 16-tu dniach pobytu w Fundacji zamieszkała w nowym domku z super uroczym kocurkiem Kleo oraz Teresą i Magdą

Bibi niemal ze w jednej chwili poczuła się bardzo bobrze w swoim nowy domu.Juz po ok.5 min.dzielnie polowała na wcześniej przygotowane myszki.  

Kleo nie zwracał uwagi na biegającą koteczkę,mimo iż malutka przyjaźnie ocierała się o niego-zapewne kocurk potrzebuje więcej czasu aby z malutką się zaprzyjaźnić  

Bibi ur.10.2010 Koteczka wraz z mamą została zabrana z piwnicy . Pojawiły się tam nagle (tuż przed Świętami Bożego Narodzenia 2010r), malutka biegała beztrosko po korytarzu piwnicznym, mamusia ukrywała się. Zauważone, miały być wyniesione z piwnicy, o co "dzielnie "walczył członek Zarządu budynku. Malutka Bibi wraz z mamą na pewno zostały wyniesione z domu do piwnicy. Były czyste , bardzo kontaktowe. Bibi została wzięta przez wolontariusza za pazuchę i tak wtulona , została przyniesiona do bezpiecznego miejsca, od razu chciała się bawić. Była chudziutka. Po wizycie u weta okazało się, że ma świerzb w uszach, lekki stan podgorączkowy , trzecia powieka, rozwolnienie. Malutka bardzo dzielnie zniosła cały "przegląd". Pozostawiona na chwilkę w kontenerku , wyglądała ciekawie, zaczynała się bawić. Bibi jest bardzo dzielną, bezstresową kicią. Ma lekko niewzdłużone aksamitne futerko . Jest małym buraskiem z białymi skarpetkami.Jak na razie nie ma zbyt wiele czasu na pieszczoty bo dużo poluje , najada sie do syta i odpoczywa aby znów zacząć polować. Bibi jest super uroczym maleństwem, małym urwisem - jak przypadło na jej wiek. Po kilku dniach uszy są zdecydowanie lepsze, znika z oczu trzecia powieka również skończyło się rozwolnienie. Zakończona została antybiotykoterapia . Bibi została odrobaczona i zaszczepiona.

marzec 2011 - U nas w tydzień  po sterylizacji Bibi wszystko dobrze, Bibi wrócila do formy, bawi się, biega i wszystko jest bardzo dobrze.
Wzałączniku przesyłam zdjęcia bibi i kleo, ona strasznie wyrosła i zmieniła się, nie jest juz taką kuleczka jak była na początku. Te zdjęcia są sprzed sterylizacji, teraz bibi jest większa.

Bibi znalazła dom w styczniu 2011