Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

Prośba o wsparcie finansowe

wsparcie finansowe fundacja canisSzanowni Państwo, Cały czas kupujemy karmę dla naszych zwierząt, leki, żwirek i mamy wiele potrzeb. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na te zakupy.

Przelewy prosimy kierować na rachunek bankowy Fundacji Canis: 96102010260000160201022938

Wpłaty dla Fundacji są darowizną i możecie je Państwo odliczyć od podatku rozliczając PIT za ten rok.

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę.

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

kamilka1

ur.04.2008.
Znaleziona na Bielanach (Czerwiec 2011)- przywieziona do lecznicy weterynaryjnej przez  Straż Miejską .Po udzieleniu "pierwszej pomocy "
lekarskiej miała trafic do schroniska na Paluchu. Ponieważ jest sunią bardzo miła i niekłopotliwą może pozostać przez jakiś czas w
lecznicy. Oczywiście znalezienie dobrego domu dla Kamilki jest priorytetowe-mieszka w lecznicy jak by nie było głównie w klatce. Najgorsze są soboty i niedziele , kiedy czas otwarcia lecznicy jest znacznie skrócony. Jest bardzo posłuszna, ładnie chodzi na smyczy. Jest radosna i super przyjazna - kiedy podchodzi do ludzi przyjaźnie merda ogonkiem i daje się głaskać. Nie reaguje na inne pieski, trafiając do domu z kotem-nie powinno być  problemów.
Kamilka trafiając do lecznicy ,po przebadaniu okazała się zdrowym pieskiem. Została odrobaczona , odpchlona,lada dzień zostanie wysterylizowana a w odpowiednim czasie po operacji zaszczepiona.
Suczka jest małym pieskiem- waży 7.5 kg.