Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

epity

 

Wypełnij bezpłatnie swój PIT

  przez internet

i przekaż 1% na OPP "CANIS",

numer KRS: 0000128172

 rozlicz pit online new button

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

kotka Stefcia

Stefcia ur. 07.2011

więcej zdjęć Stefci

 

Ta malutka słodka koteczka została złapana podbierakiem, kiedy siedziała na murku z bardzo, bardzo  zaropiałymi oczami, ale mimo to nie dawała do siebie podejść. Złapana nie bardzo się broniła. Chudziutka, zapchlona, przeziębiona. Została wyleczona, krople do oczu wpuszczane były 3 razy dziennie i teraz wyglądają prześlicznie.

Została  odrobaczona, zaszczepiona, testy na Felv i Fiv są ujemne, zatem śmiało może zamieszkać z innym kotkiem. Psów nie zna, ale jeżeli będzie pies przyjazny kotom Maleńka na pewno przyzwyczai się. Jest bardzo dobrą koteczką, nie drapie ani nie gryzie nawet kiedy się boi. Oczywiście jak to młody kociak bardzo lubi się bawić. Przebywa w klatce w pomieszczeniu piwnicznym, ma niewiele kontaktu z człowiekiem, co nie jest dobre dla małego kotka. Wolontariusz spędza z kocią trochę czasu, ale niestety musi pracować i ma również zwierzęta w domu.| Brana na ręce mruczy i wtula się.

Już zaczyna lękać się innych osób, jako że jest izolowana od ludzi z racji przepełnienia w ośrodkach adopcyjnych.