Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

epity

 

Wypełnij bezpłatnie swój PIT

  przez internet

i przekaż 1% na OPP "CANIS",

numer KRS: 0000128172

 rozlicz pit online new button

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

rudy spaniel

Znaleziony został na ulicy Popiełuszki ,biegał miedzy blokami wyraźnie szukając właściciela. Na szczęście miał adresówkę tak ze w ciągu krótkiego czasu trfił do domu. Miał dużo szczęścia ze nie został zabity ani potracony przez samochód przechodząc przez bardzo ruchliwe ulice.

Jak zaginał ? Wypuszczany jest sam  do ogródka na  "spacery", przeszedł pod bramą. Niestety tak często giną psy. Uciekają pozostawione same sobie a przecież tak bardzo lubią spacery z właścicielem.

Psiak jest bardzo miły i grzeczny i było mi bardzo przykro, że nie został nawet pogłaskany na dzień dobry tyko skarcony.Nie było widać żeby psiak się cieszył z powrotu do domu-takie było moje odczucie.

Również były pewnego rodzaju pretensje i podejrzenia kiedy przywiozłam psiaka na miejsce.
Danuta Skarbek