Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Mini Sklepik Fundacji

biżuteria, obrazki, kubki i drobne gadżety w cenie od 5 zł do 60 złZapraszamy do mini sklepiku Fundacji Canis, który powstał w styczniu 2015 r. w Lecznicy Weterynaryjnej Felis w Warszawie, ul. Osowska 84B (Dzielnica Grochów).

Lecznica jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-20.30, sobota 9.00-15.00, niedziela 9.00-13.00

więcej >>>

Kalendarz Fundacji na 2018 r.

kalendarzCanis2018Już można zamawiać kalendarz na 2018!!! :) JUŻ JEST :)

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2018, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin.

1% podatku za 2016

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Od 26 listopada 2012 Fundacja Canis jest Organizacją Pożytku Publicznego.
Przeznacz 1% podatku za rok 2016 na rzecz naszych zwierząt.

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

muniek5

Muniek wrócił do swojego pana. Pan Muńka po kilkumiesięcznym pobycie za granicą wrócił na stałe do Polski i odebrał Muńka. Kot na poczatku był obrażony na swego pana ale po chwili jego pan zaczął się z nim bawić i Muniek wybaczył mu rozłąke. 

Muniek wrócił do swego pana w czerwcu 2011.

 

ur. w 2006 Super uroczy kocurek.Uwielbia towarzystwo człowieka,bardzo przyjazny pieszczoch.Może być noszony na rekach ale nie każdy może sobie poradzić-"maluszek wazy 11kg. Niktórzy mówią mały tygrys.Jakiś czas temu pojawił sie problem zdrowotny u kotka - piasek w pęcherzu.Muniek zaczął dostawać dietę weterynaryjna co całkowicie kotu pomogło. Trafił do fundacji akurat w momencie kiedy znalazło sie miejsce na tzw.tymczas dla kota.Muniek miał dużo szczęścia.Schronisko dla kota byłoby dramatem jak dla wielu innych kocich istnień.To właśnie w schronisku odmówili przyjęcia .Właściciel wyjeżdżał na stale za granice ,kota nie mógł bądź nie chciał przyjąć nikt z rodziny czy tez znajomych. Kotus został wyczesany,futerko zrobiło sie lśniące i aksamitne,oczywiście czesanie bardzo lubi.

Mimo swojej wagi Muniek bez problemu wskakuje na szfki,krzesła.Lubi wyglądać przez okno ale na balkon (osiatkowany oczywiście) obawia sie wyjść.Nie chce wychodzić na dwor, boi sie. Właściciel próbował wyprowadzać Munka na spacer w szelkach ale strach kota był zbyt wielki aby go do tego zmuszać.Nie wiemy czy może byc z innymi kotami czy tez psami,jak na razie nie mieliśmy możliwości sprawdzić.