Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

epity

 

Wypełnij bezpłatnie swój PIT

  przez internet

i przekaż 1% na OPP "CANIS",

numer KRS: 0000128172

 rozlicz pit online new button

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

alt Malutka
ur. w sierpniu 2009

zostałay na stałe w domu tymczasowym. Jako ze bardzo sie pokochały nie
mogą byc rozdzielone. Oczywiście zostały pokochane przez
dotychczasowych opiekunów.

Malutka ma 12 miesięcy, jest kotką o czarnej błyszczącej sierści z białym krawacikiem, brzuszkiem i skarpetkami. Została znaleziona 10 m-cy temu, kiedy zawędrowała na prywatna posesję szukając pożywienia. Była tak wygłodniała, że próbowała jeść żwir z podjazdu, łapała do pyszczka wszystko w nadziei że będzie jadalne. Wyglądała jak obraz nędzy i rozpaczy. Udało się ją zwabić do kontenerka, i rozpoczęła się kilku miesięczna walka z doprowadzeniem jej do pełnego zdrowia. Była bardzo zarobaczona, przez kilka nocy z rzędu nie spałam podając jej leki i mając nadzieję, że w końcu jej stan się poprawi. I tak się stało- wyrosła na przepiękną koteczkę, średniego wzrostu- ale nadal opiekunka nazywa Malutka.
Reaguje na swoje imię, przybiega na zawołanie i zaczyna "skrzeczeć" prosząc o głaskanie. Właściwie to można spędzić pół dnia na głaskaniu jej. Jest niestety bojaźliwa, do męża opiekunki dopiero po pół roku zaczęła się przyzwyczajać. Opiekunka może zrobić z nią wiele: obcina pazurki, czesze (uwielbia czesanie), bierze na ręce- i nie ma mowy o drapaniu czy gryzieniu. Bardzo chętnie bawi się z innymi kotami, jest niekonfliktowa. Wymarzonym domem dla niej były taki, gdzie poświęci się jej dużo czasu i cierpliwości, gdzie będzie głaskana i przytulana, bo bardzo tego potrzebuje. Oczywiście byłoby wspaniale, gdyby w tym domu był jakiś inny kot albo pies.


Tel.: 0-22-833-81-30, 0-693-34-99-78
alt Galeria Malutkiej