Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

Prośba o wsparcie finansowe

wsparcie finansowe fundacja canisSzanowni Państwo, Cały czas kupujemy karmę dla naszych zwierząt, leki, żwirek i mamy wiele potrzeb. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na te zakupy.

Przelewy prosimy kierować na rachunek bankowy Fundacji Canis: 96102010260000160201022938

Wpłaty dla Fundacji są darowizną i możecie je Państwo odliczyć od podatku rozliczając PIT za ten rok.

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę.

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

grajek6 ur. w listopadzie 2010

Uroczy kociaczek, urodził się w rurze pod lasem, wraz z mamą i rodzieństwem został odłowiony, wyleczony i czeka na dom.

Grajek znalazł dom w czerwcu 2011

Wiadomości z domu: 

"Kotek czuje sie u nas coraz lepiej, śpi do góry brzuchem na łóżku i specjalnie się nie stresuje już:). Tylko niestety chyba brakuje mu troszkę bardziej przyjaznego i kontaktowego kociego towarzysza (zgaduje do Ryśki czasem, a ona, niedobra, pozostaje obojętna na te zaczepki) ale niestety limit na koty wykorzystałam. Mam nadzieję, że Ryśka zmieni z czasem swoje nastawienie. Chłopak ma bardzo dużo energii, lubi sie bawić, nawet sam sie bawi, najczęściej jest w ruchu i ciężko było zrobić mu nierozmazane fotki, dopiero jak spać sie kotu zachciało to zdjęcia się udały:) jak na razie nie ma z nim żadnych problemów, choć podczas miziania potrafi ugryźć, ale nie za mocno na szczęście:)"