Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

Prośba o wsparcie finansowe

wsparcie finansowe fundacja canisSzanowni Państwo, Cały czas kupujemy karmę dla naszych zwierząt, leki, żwirek i mamy wiele potrzeb. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na te zakupy.

Przelewy prosimy kierować na rachunek bankowy Fundacji Canis: 96102010260000160201022938

Wpłaty dla Fundacji są darowizną i możecie je Państwo odliczyć od podatku rozliczając PIT za ten rok.

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę.

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

Kaprys znalazł dom 24 stycznia 2010.

Dzień dobry Pani Danuto,

Kaprysek miewa się bardzo dobrze, jest grzecznym i kochanym pieskiem - bardzo go lubimy. Uwielbia spacery, zawłaszcza do lasu, jest bardzo przyjaźnie nastawiony do wszystkich psów, któe spotyka, ma nawet swoją ulubioną beagelkę. Lubi dobre jedzonko - mielone z kluskami i cebulką, rosół z indykiem i warzywami, no i...jest łasuchem - czasem udaje mu się dostać od nas kawałeczek sernika (chociaż staramy mu się nie dawać słodyczy). Ma swoje ulubione miejsca w mieszkaniu - łózko w pokoju męża, dywan - na który przynosi swoje smakołyki i chodniczek w przedpokoju. Potrafi robić słodkie minki jak o coś prosi - robi "maślane oczka", które się w nas wpatrują - no i jak tu takiemu odmówić. Na początku bał się ludzi, w tej chwili jest już naprawdę nieźle (chociaż jest ostrożny). Myślę, że jest mu z nami dobrze, jest do nas bardzo przywiązany, zresztą my do niego też. Pozdrawiam ciepło i załączam kilka zdjęć.

Justyna (listopad 2010)