Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

epity

 

Wypełnij bezpłatnie swój PIT

  przez internet

i przekaż 1% na OPP "CANIS",

numer KRS: 0000128172

 rozlicz pit online new button

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

ranja_drapek3 Ranja i Drapek
ur.07.2010 Urodziły się w psiej budzie na jednej z warszawskich posesji. Super urocze maluchy , zabawowe, uwielbiają rozrabiać. Bardzo kontaktowe do człowieka. Apetyt dopisuje. Są zaszczepione, zdrowe. Bardzo się kochają, najlepiej żeby zamieszkały razem ew.z innym miłym kotkiem.


Ranja i Drapek znalazły dom w październiku 2010

Siostra mojego męża była u nas ze swoim 4 miesięcznym synkiem i na kotkach nie zrobił on żadnego wrażenia. W ferworze zabawy nawet nie przejęły się jego obecnością, tylko jak zaczął płakać to tak nie bardzo wiedziały co to i o co chodzi. Ale po chwili wróciły dalej do zabawy.
Znajomi mają też kundelka nie wielkiego wzrostu, to po chwili niepewności i powąchaniu się chciały się z nim bawić.
Podobnie jest z kotką mojej mamy, którą Drapek lubi zaczepiać a Ranja się do niej przytulać i dawać jej buzi noskiem.
Nowymi ludźmi w ogóle się nie przejmują i albo chcą się z nimi bawić albo żeby je głaskać - zero stresu. Czasami nawet najpierw nie chcą powąchać tylko od razu do zabawy.
Zauważyłam, że z reguły wolą bawić się z ludźmi. Mają jednak takie momenty że olewają nas i innych i chcą się bawić same. Wtedy jak ktoś chce się jednak z nimi pobawić to sobie idą do innego pomieszczenia i bawią się same.
Są strasznie żywe i energiczne, można powiedzieć że są bez stresowe, praktycznie niczego się nie boją. Ranja tylko trochę boi się odkurzacza natomiast Drapek nie zwraca na niego uwagi i nic im nie przeszkadza. Czasami jak się nie wyrobią na zakręcie to i tak biegną dalej niczym się nie przejmując.
Najlepszymi zabawkami są kulki z papierków, słomki i sznurówki.
Dobrze że ich nie rozdzielono bo gdy Ranja się czegoś przestraszy albo coś jej nie pasuje to miauczy za Drapkiem a ten z reguły po nią idzie. Często myją się wzajemnie, a spać to najlepiej na łóżku ale zawsze koło siebie i często mordkami do siebie i do tego obejmują się łapkami. Są po prostu przesłodkie i już powoli się uczą że w nocy się śpi a jeśli za bardzo w nocy rozrabiają to wystarczy je złapać 5-10 minut pogłaskać i idą spać.