Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

Prośba o wsparcie finansowe

wsparcie finansowe fundacja canisSzanowni Państwo, Cały czas kupujemy karmę dla naszych zwierząt, leki, żwirek i mamy wiele potrzeb. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na te zakupy.

Przelewy prosimy kierować na rachunek bankowy Fundacji Canis: 96102010260000160201022938

Wpłaty dla Fundacji są darowizną i możecie je Państwo odliczyć od podatku rozliczając PIT za ten rok.

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę.

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

Kleksia znalazła dom w październiku 2010.
Kleksia mieszkała u starszej pani wraz z innymi kotami. Jej opiekunka zachorowała, zaś rodzina wyrzuciła koty na ulicę, tłumacząc się, że mieszkanie trzeba zdezynfekować a z kotami nie wiedzieli co zrobić. Karmicielki zajęły się ratowaniem kotów. Niestety jedna kotka zaginęła. Jedną kotek, starszą i schorowaną, wzięła do siebie jedna z karmicielek. Kleksia trafiła do nas. Miła być u nas tylko tymczasowo do czasu gdy jej pani wróci ze szpitala. Właściwie wszystko było przygotowane a rodzina starszej pani zgadzała się na to. Niestety okazało się to nie możliwe, gdyż stan zdrowia staruszki był bardzo zły.
Kleksia zamieszkała niedaleko i miłych państwa. Będzie jedną jedyną kochaną koteczką.