Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Mini Sklepik Fundacji

biżuteria, obrazki, kubki i drobne gadżety w cenie od 5 zł do 60 złZapraszamy do mini sklepiku Fundacji Canis, który powstał w styczniu 2015 r. w Lecznicy Weterynaryjnej Felis w Warszawie, ul. Osowska 84B (Dzielnica Grochów).

Lecznica jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-20.30, sobota 9.00-15.00, niedziela 9.00-13.00

więcej >>>

Prośba o wsparcie finansowe

wsparcie finansowe fundacja canisSzanowni Państwo,

Cały czas kupujemy karmę dla naszych zwierząt, leki, żwirek i mamy wiele potrzeb. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na te zakupy.

Przelewy prosimy kierować na rachunek bankowy Fundacji Canis: 96102010260000160201022938

Wpłaty dla Fundacji są darowizną i możecie je Państwo odliczyć od podatku rozliczając PIT za ten rok.

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę.

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

Dingo - pies znaleziony przy ul. Krasińskiego

Przybłąkał się na Krasińskiego, został przygarnięty na 1 noc przez mieszkańca budynku. Rano został wypuszczony ale wrócił po kilku godzinach na miejsce. Chodził przy budynku, bardzo zmęczony, kulejący. Jest bardzo łagodny, przyjazny wobec innych psów, bardzo łagodny wobec człowieka. Ładnie chodzi na smyczy. Jest bardzo grzecznym psem.
Ma regulowaną obrożę z czarnej taśmy – nie zniszczona. Niestety brak jakiegokolwiek oznakowani i czipu uniemożliwia znalezienie właściciela.
Pies kuleje na przednią prawą łapę i tylną prawą i sprawia wrażenie ogłuszonego. Może to wskazywać, że został potrącony przez samochód. Może też tak się zachowuje z powodu wycieńczenia.
Na głowie ma 2 blizny wygojone.
Ma kamień na zębach więc może mieć ok. 4-6 lat. Nie jest kastrowany (prawdopodobnie jest to przyczyną zaginięcia, gdyż bardzo wącha trawniki). Do kotów nie jest agresywny. Nie chciał wejść do pomieszczenia gdzie są koty. Merdał ogonem i szczekał.
Być może długo się błąkał gdyż jest bardzo chudy.
Prawdopodobnie mieszkał w bloku, w mieszkaniu, ponieważ zna windę, schody. Nie obawia się wejścia do pomieszczeń. Jest bardzo cywilizowany.
Na pewno będzie szczęśliwy jak znajdzie swojego opiekuna lub kogoś kto da mu dom na całe psie życie.
Bardzo prosimy o rozesłanie tej informacji swoim znajomym.
W dniu 14 lipca piesek pojechał do schroniska na Paluchu.

Piesek odnalazł właściciela
Znalazł dom dzięki zamieszczeniu psiaka na stronie fundacji. Zamieszczony na facebooku przez jedną z osób która zaadoptowała od nas pieska i bardzo pomaga w znalezieniu domków dla podopiecznych fundacji
Jak zaginął piesek??
Na spacerze. Nie był szukany przez opiekunów, właścicielka dała Fuksa (tak ma na imię piesek) na przechowanie do rodziny i wyjechała na dłużej za granicę.Nie pomyślała jednak o jego oznakowaniu.
To sąsiedzi , znajomi starali się odnaleźć pieska,kiedy zaginął to oni dzwonili do właścicielki , która dowiadując się o zaginięciu pieska (po ok.2 tygodniach) i jego pobycie w schronisku - zaraz zadzwoniła na Paluch.
Odebrany został 23-go lipca 2010r
Piesek szczęśliwie odnalazł dom i wierzymy mocno że już nigdy nie zaginie

Galeria Dinga