Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

Prośba o wsparcie finansowe

wsparcie finansowe fundacja canisSzanowni Państwo, Cały czas kupujemy karmę dla naszych zwierząt, leki, żwirek i mamy wiele potrzeb. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na te zakupy.

Przelewy prosimy kierować na rachunek bankowy Fundacji Canis: 96102010260000160201022938

Wpłaty dla Fundacji są darowizną i możecie je Państwo odliczyć od podatku rozliczając PIT za ten rok.

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę.

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

 

Czarka
w 2009

Niestety nie możemy skontaktować się z opiekunami Majlo i nie możemy nadal szukać mu domu.Dlatego piesek został zdjęty ze strony adopcyjnej.


Młoda, bardzo mądra, suczka CZARKA, koloru czarnego, prawie jamnik (ma dłuższe nogi), po sterylizacji. Waga - 7,8 kg.
Uratowana została jako ciężarna suczka z terenu Łomianek w 17-stopniowe mrozy.
Trochę nieśmiała, po przejściach, więc wymaga cierpliwości. Jest nauczona czystości. Obecnie mieszka z dwoma innymi psami i bardzo dobrze się z nimi dogaduje.
Suczka jest zaszczepiona, posiada książeczkę zdrowia. Jest kochana i spragniona miłości. Umie chodzić na smyczy i jest posłuszna.
Poszukuje tylko dobrego, kochającego opiekuna, który zapewni jej dobry dom, będzie kochał tak jak na to zasługuje, po tej poniewierce jaką przeszła.
Boi się mężczyzn i bywa zaczepna do innych obcych psów, ale tylko gdy za bardzo się zbliżą, robi to raczej ze strachu. Do ludzi zawsze łagodna, można z nią robić wszystko. Lubi dzieci. Jest miła, ciekawska, w domu spokojna, na spacerach robi się żywotna. Uwielbia gryzaki ze skóry. Bystra, wrażliwa, fajna suczka z charakterem.