Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

Prośba o wsparcie finansowe

wsparcie finansowe fundacja canisSzanowni Państwo, Cały czas kupujemy karmę dla naszych zwierząt, leki, żwirek i mamy wiele potrzeb. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na te zakupy.

Przelewy prosimy kierować na rachunek bankowy Fundacji Canis: 96102010260000160201022938

Wpłaty dla Fundacji są darowizną i możecie je Państwo odliczyć od podatku rozliczając PIT za ten rok.

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę.

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

Milenka
ur. w lipcu 2005
Milenka przebywała w fundacji 1.5 roku. Nie była szczęśliwą koteczka jako że kilka kotków zdecydowanie przeganiało Milenkę. Prawie bez przerwy siedziała na szafkach, zlewozmywaku aby móc obserwować swoich prześladowców. Pod koniec 2010 roku los uśmiechnął się do kici. 29 grudnia zamieszkała w nowym domku jako jedna jedyna. Na początku po wyjściu z kontenerka zaraz wskoczyła na półkę ,nie wiedząc że jest sama. Po krótkim czasie zorientowała się, że nic już jej nie grozi. Urządziła sobie "galopady " po mieszkaniu, bawiła się myszką, z dużym zainteresowaniem przegląda się w lustrze - wygląda na to, że bardzo się sobie podoba. Skoro dopisuje humor to apetyt również.

Urocza koteczka, uwielbia głaskanie, mruczy. Jest kontaktowa do człowieka, szczególnie gdy chce jeść. Natarczywie domaga się głaskania i wszędzie jej pełno. Chce uczestniczyć we wszystkich czynnościach człowieka. Jest łagodna i łatwo podać jej lekarstwo.
Nie lubi innych kotów i trzyma się od nich z daleka. A gdy któryś podjedzie odgania go warknięciem.
Milenka znalazła dom w grudniu 2010
Galeria Milenki