Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Kalendarz Fundacji na 2019 r.

kalendarz 2019 01

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2019, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin. Więcej>>>

Zamówienia można słać e-mailem lub dokonywać zakupu w sklepiku Fundacji

Prośba o wsparcie finansowe

wsparcie finansowe fundacja canisSzanowni Państwo, Cały czas kupujemy karmę dla naszych zwierząt, leki, żwirek i mamy wiele potrzeb. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na te zakupy.

Przelewy prosimy kierować na rachunek bankowy Fundacji Canis: 96102010260000160201022938

Wpłaty dla Fundacji są darowizną i możecie je Państwo odliczyć od podatku rozliczając PIT za ten rok.

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę.

1% podatku za 2018

jedenprocent pieskot1 1

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

Teofil
(ur. w 2006)
znaleziony 23 pazdziernika na Bielanach, w piwnicy. Miał obróżkę przeciwpchelną, która musiała być założona dość dawno bo wpiła się koty w szyję. Na dodatek kot przełożył przednią łapkę przez obrożę, prawdopodobnie dlatego, że bardzo go uwierała Na szczęście nie ma głębokich ran. Są otarcia i odparzenia, które zapewne bardzo szybko się wygoją. Kotek jest super uroczym pieszczochem. Trudno go było zbadać bo mruczał i ugniatał ciasteczka będąc w gabinecie lekarskim Był nie wykastrowany w momencie znalezienia. Ogólny stan zdrowia dobry. Przy okazji kastracji zostaną również wykonane podstawowe badania krwi i testy.

Tel.: Teofil znalazł dom w grudniu 2010

Kotek pozostał w domu ,gdzie przebywał na tzw.tymczasie."dogadał " się z rezydentami.jako iż zawsze był kotkiem bardzo przyjaznym człowiekowi opiekunowie bardzo polubili Teofila nazwanego Miśkiem i postanowili, że zostanie już na zawsze.

Galeria Teofila <