Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Mini Sklepik Fundacji

biżuteria, obrazki, kubki i drobne gadżety w cenie od 5 zł do 60 złZapraszamy do mini sklepiku Fundacji Canis, który powstał w styczniu 2015 r. w Lecznicy Weterynaryjnej Felis w Warszawie, ul. Osowska 84B (Dzielnica Grochów).

Lecznica jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-20.30, sobota 9.00-15.00, niedziela 9.00-13.00

więcej >>>

Prośba o wsparcie finansowe

wsparcie finansowe fundacja canisSzanowni Państwo,

Cały czas kupujemy karmę dla naszych zwierząt, leki, żwirek i mamy wiele potrzeb. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na te zakupy.

Przelewy prosimy kierować na rachunek bankowy Fundacji Canis: 96102010260000160201022938

Wpłaty dla Fundacji są darowizną i możecie je Państwo odliczyć od podatku rozliczając PIT za ten rok.

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę.

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

DSCN3113 mini

Pusio ur. 2011 r.

FILM

Super uroczy, miły gaduła. Początkowo nie śmiały ale tak bardzo chce być głaskany, tak bardzo jest stęskniony za człowiekiem, że szybko "lody są łamane". Jest dorosłym samotnym kocurkiem. Jego ukochana starsza pani ciężko zachorowała i rodzina wydała na Pusia bezwzględny natychmiastowy wyrok śmierci. Pusio musiał być kotkiem bardzo kochanym skoro tak bardzo pragnie być z człowiekiem, z pewnością bardzo tęskni i nie rozumie nowej dla niego sytuacji. Nie wykazuje agresji, jako zupełnie obca dla niego osoba wzięłam kocurka na ręce, delikatnie protestował ale przytrzymany nie wyrywał się. Ponieważ Pusio był całe swoje życie jedynakiem boi się innych kotków, po prostu nie zna ich, nigdy nie widział, nie atakuje tylko ucieka wystraszony. Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że Pusio przy odrobinie cierpliwości przyzwyczai się do innego kotka, który oczywiście nie będzie atakował sierotki. Kotuś z całą pewnością pokocha nowego opiekuna i będzie absolutnie niekłopotliwym przyjacielem, członkiem rodziny. Nigdy nie był kotkiem wychodzącym więc wypuszczony może szybko zaginąć wystraszony nieznanym mu otoczeniem. Wygląda na kotka zdrowego, ma śliczne błyszczące futerko, nie jest kotkiem zatuczonym jak to bywa u samotnych osób, które chcą pupilowi dać to co najlepsze i dużo. Pusio zostanie odrobaczony, przetestowany na Fiv i Felv, zaszczepiony, wykastrowany. Wielkim szczęściem będzie znalezienie domu na całe życie dla kotka i to jak najszybciej, niech samotność nie będzie jego dramatem !! Tel.: 693349978

Podziel się