Aby poszukać psa kliknij  psy do adopcji

Mini Sklepik Fundacji

biżuteria, obrazki, kubki i drobne gadżety w cenie od 5 zł do 60 złZapraszamy do mini sklepiku Fundacji Canis, który powstał w styczniu 2015 r. w Lecznicy Weterynaryjnej Felis w Warszawie, ul. Osowska 84B (Dzielnica Grochów).

Lecznica jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-20.30, sobota 9.00-15.00, niedziela 9.00-13.00

więcej >>>

Kalendarz Fundacji na 2018 r.

kalendarzCanis2018Już można zamawiać kalendarz na 2018!!! :) JUŻ JEST :)

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarza na rok 2018, wydanego przez Fundację Opieki nad Zwierzętami Canis. Cały dochód ze sprzedaży kalendarza Fundacja przeznaczy na pomoc bezdomnym zwierzętom.

Koszt 1-go kalendarza - 25 zł + koszt przesyłki. Zamówienia   e-mailem: canis.org@gmail.com lub przez sklepik internetowy Fundacji http://sklep.canis.org.pl/

Kalendarz ma format 20 na 30 cm, ilustracje zwierzaków, podopiecznych Fundacji, bardzo praktyczne kalendarium, z miejscem na zapiski oraz spisem imienin.

1% podatku za 2016

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Od 26 listopada 2012 Fundacja Canis jest Organizacją Pożytku Publicznego.
Przeznacz 1% podatku za rok 2016 na rzecz naszych zwierząt.

Facebook

Zapraszamy na nasz profil na Facebooku facebook

ziemia

darowizny dla Fundacji Canis prosimy kierować na rachunek bankowy:

96102010260000160201022938

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę

DSCN3113 mini

Pusio ur. 2011 r.

FILM

Super uroczy, miły gaduła. Początkowo nie śmiały ale tak bardzo chce być głaskany, tak bardzo jest stęskniony za człowiekiem, że szybko "lody są łamane". Jest dorosłym samotnym kocurkiem. Jego ukochana starsza pani ciężko zachorowała i rodzina wydała na Pusia bezwzględny natychmiastowy wyrok śmierci. Pusio musiał być kotkiem bardzo kochanym skoro tak bardzo pragnie być z człowiekiem, z pewnością bardzo tęskni i nie rozumie nowej dla niego sytuacji. Nie wykazuje agresji, jako zupełnie obca dla niego osoba wzięłam kocurka na ręce, delikatnie protestował ale przytrzymany nie wyrywał się. Ponieważ Pusio był całe swoje życie jedynakiem boi się innych kotków, po prostu nie zna ich, nigdy nie widział, nie atakuje tylko ucieka wystraszony. Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że Pusio przy odrobinie cierpliwości przyzwyczai się do innego kotka, który oczywiście nie będzie atakował sierotki. Kotuś z całą pewnością pokocha nowego opiekuna i będzie absolutnie niekłopotliwym przyjacielem, członkiem rodziny. Nigdy nie był kotkiem wychodzącym więc wypuszczony może szybko zaginąć wystraszony nieznanym mu otoczeniem. Wygląda na kotka zdrowego, ma śliczne błyszczące futerko, nie jest kotkiem zatuczonym jak to bywa u samotnych osób, które chcą pupilowi dać to co najlepsze i dużo. Pusio zostanie odrobaczony, przetestowany na Fiv i Felv, zaszczepiony, wykastrowany. Wielkim szczęściem będzie znalezienie domu na całe życie dla kotka i to jak najszybciej, niech samotność nie będzie jego dramatem !! Tel.: 693349978

Podziel się